Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazna bárki is az...

Miért szavazna bárki is az ellenzékre az elmúlt hónapok után?

Figyelt kérdés

Márky-Zay Péter támogató voltam, rendkívül szimpatikus volt számomra az előválasztáson. De amióta "összeállt" a banda egyre unszimpatikusabb lett, többek között azzal, hogy elárulta amit képviselt, 180 fokban mást mond mint előtte, és jól látható, hogy ő nem az ellenzék, ő csak a kirakata azoknak az őrülteknek akik ide hoznák az USA szemetét az országba.


Most arról nem beszélnék, hogy Péter rendkívül sok hibát vétett és össze-vissza beszélt egy csomószor. A Momentum egyértelműen egy Soros, Macron, és a többi magukat liberálisnak nevező érdekcsoport által pénzelt párt. A Párbeszéd csak a korrupt MSZP - persze sikertelen - próbálkozása. A Jobbik már egy teljesen identitástalan semmit nem képviselő párt. FeGyőr lemondott, Jakab egy idióta aki még 100 embert sem tudna megmozgatni, Karácsony csak azért releváns, mert főpolgármester, Márky-Zay csak egy kirakat akit már maga az összefogás sem mer felvállalni.


Az ellenzéki összefogás gyakorlatilag egy hatalmas DK "párt." Ugyanaz a karrier politikusokból álló korrupt banda mint a Fidesz. Ugyanakkor kétségtelen, hogy politikailag ők a legalkalmasabbak és legtapasztaltabbak az ellenzéki táborból. Miután kijelentették, hogy ugyanazt csinálnák mint Orbán, mégjobban nem értem miért is relevánsak.


Mögöttük is ott vannak ugyanazok a szélsőséges támogatók mint a Fidesz mögött is. Sokkal több gyűlöletet látok tőlük mint a Fidesz hívőktől. Az ellenzék ukrán háború kommentjei után már - ami az utolsó csepp volt nálam a pohárban - eldöntöttem, hogy bármennyire is nem szimpatizálok Orbánnal (a gazdaságpolitikája miatt), de rá fogok szavazni, mert most úgy látom, hogy ellenzéki győzelemmel hatalmasat fog bukni az ország.



2022. márc. 26. 13:53
1 2
 1/14 hollófernyiges ***** válasza:
75%
Te mindig is egy fideszes bérkommentelő voltál.
2022. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam.
2022. márc. 26. 14:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Heheheheheeheheheheh
2022. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Látom normális válaszok nem érkeznek, csak a retardáltak találnak ide.
2022. márc. 26. 14:46
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Ja kedves holló úr, az szerinted véletlen se fordulhat elő, hogy valaki felébred az ellenzéki ellenségkép gyártásból meg karaktergyilkosságból.

Mind a két oldal ellenségeskedik, de az összefogás mindig elmegy odáig, higy akkor is ellent kell mondani ha szembeköpjük a magyar emberek érdekeit meg a szavazóinkat.

2022. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok reeeetaaarrrdalt
2022. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 meszike91 ***** válasza:
42%
Bárki akinek elege van az elmúlt 12 év korrupt, erkölcstelen és hazug rendszeréből.
2022. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező, egy fideszes nem képes a mást értelmesnek látni, csak retardáltnak. Egy fideszes nem tudja, hogy ő fideszes. Ez egyik fontos ismertetőjele. Egy nem fideszes lehet okos, buta, sokféle, de tudja, a fideszes nem retardált, hanem a végletekig megvezetett. Én még megtévesztett embert nem láttam, aki ezt valaha felismerte volna. Akkor se, ha valami egyéb ok miatt régi énje ellen fordult.
2022. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát ez sem jobb mint a Reddit.
2022. márc. 26. 16:10
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy a magyar politikai párbeszéd mindenhol ugyanazon a szinten van, a nullán.
2022. márc. 26. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!