Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti belegondoltatok...

Fideszesek, ti belegondoltatok mi lesz a következménye annak ha Orbán újra nyerne?

Figyelt kérdés
A V4-ek nem állnak már szóba velünk, az EU-tól már nem kap pénzt Orbán. Ha újra a Fidesz nyer rengeteg ember veszi a kabátját és elvándorol nyugatra mert nem bírnak már túlélni ebben az országban. Belegondoltatok abba hogy mi lesz itt?? Nem lesz már munkaerő (így is rengeteg betöltetlen állás van most is), az egészségügy és az oktatás így is, most is romokban, ez csak rosszabb lesz, nem lesznek már tanárok sem stb. Vagy itt mindenki ennyire tele van hogy nyugodt szívvel tud a Fideszre szavazni? Vagy mi az indíttatás? Tudom a baloldal ilyen meg olyan meg MZP,Gyurcsány, Soros stb. de ne haragudjatok nem érné meg legalább megpróbálni és esélyt adni? Orbánnal folytatjuk a menetelt a gödör legaljába csak innentől kezdve zuhanórepülésben. Hova fog ez vezetni,belegondoltatok?
2022. márc. 31. 05:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%

18

Mert lehet, hogy egyre rövidebbek a várólisták?

Egy ismerősömnek két hónapot kell várnia a csípőprotézisre összesen.

Azért az elég gyors.

2022. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
8%
21: nem azért szokták eltüntetni, mert rövidülnek, azt hangoztatnák büszkén
2022. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl van tolva ez a várólista téma. Szürkehályognál is tele van a média azzal, hogy 1,5 év, ehhez képest májusban benyögtem (sztk szakrendelőben) hogy műttetném, jún. elején jött az orvos telefonja, hogy mehetek jún. közepén (állami kórház, ingyen). Nincs ismerősöm, nincs protekcióm, Bp. agglomeráció.
2022. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!