Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik előző években ellenzékre...

Akik előző években ellenzékre szavaztatok! Idén kire fogtok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Összefogás
Mi hazánk
valami más (komment)
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Előzőben Momentumra húztam x-t, most az Összefogásra.

De szerintem teljesen egyértelmű.

2022. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 felkelhetetle ***** válasza:
13%

2018-ban a Jobbikban bíztam.


Ma már egyik pártot sem tudom komolyan venni, igy maradtak a Kutyák, ők legalább korrektek és ügyesek. :3

Csak a civilekkel tudunk kilépni ebből a politikai fertőből, ami most folyik.

2022. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

#2.Aztán ha nem lesz meg az 5% szépen megy a töredékszavazat a fideszre.

Értsétek meg ha nem akarják a Fidesz 2/3-t akkor Ellenzék, esetleg lehet reménykedni hogy a Mi Hazánknak meglesz az 5% de az sem biztos.

Nem akarom helyetted eldönteni, félreértés ne essék, de érdemes logikusan meggondolni kire és hogyan.

2022. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Legutóbb a Jobbikra szavaztam, sokáig úgy volt, hogy most nem megyek el szavazni, mert nincs kire. Egy ideig gondolkodtam a kutyákon is, de azzal csak elveszne a szavazatom, mert az 1% biztosan meglesz nekik, de az 5% kizárt.

Végül ha nem is teljesen jó szívvel, de leszavazok az összefogása, mert a fideszt utálom.

2022. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 felkelhetetle ***** válasza:
50%

3

Az nem gond, jellenleg még a Fideszt is korrektebb választásnak tartom, mint a jellenlegi ellenzéki tákolmányt.

Mégis, hogy fognak tudni kormányozni az ilyen Gyurcsány-VadaiÁgnes-Kunhalmifélék? Ilyen válságos időszakban, amiben jelenleg is vagyunk és még jó darabig leszünk, nem azt akarom hallgatni, hogy ezek az idióták hogy marják egymást meg hogy csicskulnak be a nyugati érdekeknek.

Egyetlen dolog van az összefogásban, az pedig MZP, viszont egyértelműen nem dominálja túl a korrupt ellenzék tagjait és azt sem látom, hogy sikerült volna megtisztítania az ellenzéket.

Talán majd 4 év múlva, ha MZP-nek lesz saját pártja...

2022. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Én sose voltam baloldali! de az én anyám 18 ban az együtt re szavazott, most meg a Mi Hazánkra fog!

Szóval +1 pont a Mi Hazánknak!

2022. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Mindig balos szavazó voltam, az is maradok.
2022. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

#5.Hát nem tudom, Fidesz alá nehéz menni.

Én meg nem vagyok kíváncsi a személyi kultuszra, Mészáros gazdagodására, az alacsony tanári és egyéb diplomások bérére, a korrupcióra, az oroszpártiságra.

Aki ezeket nem látja be szimplán hülye és vak a politikához.

2022. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Jobbikra szavaztam,most Összefogás.

Kutyapárt meg ezek kamupártok.

Elveszett szavazatok.

Összefogás vagy Fidesz.

Csak nekik van esélye leváltani.

2022. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!