Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jelentkeznek az ellenzék...

Miért jelentkeznek az ellenzékiek a lakóhelyüktől nagyon távoli körzetekbe pártdelegált szavazatszámlálónak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Hogy mindenhol legyen ellenőrzés, és ne csalhasson a Fidesz.
2022. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Sulek Péter ***** válasza:
84%
mert távoli körzetekben nincs aki vállalja.
2022. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem oda jelentkezünk. Oda jelölnek ki, ha elvállaljuk.
2022. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1 Nem az volt a kérdés, hogy miért van ellenzéki a delegáltak között. Teljesen evidens, hogy kell legyen kormánypárti is, meg ellenzéki is. Azért, hogy egyik se csaljon btw...


#2 Hogyhogy nincs ellenzéki, aki vállalja? Úgy tűnik, mindenhol van jelentkező, de az ellenzékiek kifejezetten egy távoli helyre jelentkeznek.


#3 Nem. Jelentkezhetsz bárhova. Nem egy ismerősöm szándékosan 2-300km-re levő faluba kérte magát. Nem "felülről" rakták oda őket, hanem ők jelentkeztek oda.

2022. márc. 25. 21:48
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem tőle kérdezed meg?
2022. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
4: kérdezd meg az ismerősödet akkor erről, célravezetőbb lenne, lehet, hogy valami szubjektív oka van r
2022. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2022. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, annyi volt a válasz, hogy nem akarnak a saját falujukban számolni. (Ez nem válasz a kérdésre, de ezután már csak hümmögés van.)

Azért nem értem a dolgot, mert pl a mi falunkban mindenki tudja a másikról, hogy melyik pártnak drukkol. Eddig sem volt ebből konfliktus, most sem lenne. Pesten még megérteném, ott nem ismerik egymást az emberek, akik egy körzetven szavaznak. Nade egy pár ezres faluban? Ennek nem sok értelme van, legalábbis én nem értem.

2022. márc. 25. 22:07
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet, ott lakik a szeretője, és nála akar aludni.
2022. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 Mindnek?XD Ha legalább valami ilyen szintű indokot mondtak volna, még el is hinném... Majdnem... De egyiknek sincs szeretője.
2022. márc. 25. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!