Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a rezsicsökkentés...

Támogatnátok a rezsicsökkentés, benzinár stop, farhátár stop kiterjesztését?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne, ha minden olcsóbb lenne, miért ne lehetne minden olcsóbb amikor minden is olcsóbb lehet?


A benzin, farhát, étolaj, gázár, etc árcsökkentett termékeken kívül sokmindent vesz a magyar. Egy tollvonással lehetne minden olcsóbb, vagy akár ingyenes, sőt akár mehetnénk még tovább. Fizethetnének nekünk amikor megveszünk valamit? Például tankolok 50 liter benzint, a (világpiaci)árat pedig nekem fizetné a benzinkutas.


Mit gondoltok mi lenne jó?



2022. márc. 25. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3%

#11 Hol cáfolata ez annak amit írtam?

TE írtad az ÁFA csökkentést meg árstopot, én azt írtam, hogy "Követeljük, hogy a kormány lépjen fel az áremelkedések ellen, tegyen intézkedéseket az infláció csökkentésére!"

Nem bonyolult, ne hazudj arról amit a másik írt, hanem figyelj oda mi van valóban leírva és akkor nem kell értetlenkedned azon, hogy az miért nem stimmel!

2022. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár termékre árstoppot hirdettek, a kereskedő nem hülye, nézd meg, mennyit emelkedtek az árak azoknál a termékeknél, amiknél nincs árstopp, gyümölcs, zöldség például, a kenyérből csak a silány az olcsó.
2022. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
13) jó de nem várhatod el tőle hogy éhen haljon a fidesz miatt.
2022. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ki várja el? Én nem támogatom a hatósági árat.
2022. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!