Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demszky el van ájulva saját...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Demszky el van ájulva saját 20 éves teljesítményétől. Ön/Te is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 08:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Először: neten mindenki tegez mindenkit :D

Másodszor: Demszki húzzom már el a... tudjuk, hova :D Ennyi a véleményem a 20 éves teljesítményéről.

2010. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Tarlós elég hiteltelen számomra mivel többször mesélte h nem fog kutakodni, elszámoltatni. pedig ráférne demckiékre...
2010. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Én meg vagyok elégve vele,ra se lehet ismerni a fővárosunkra 20 év alatt rengeteget fejlődött.20 éves munkájával beírta magát a magyar történelembe,nem hiszem hogy lesz még egy főpolgármester akiben a fővárosiak 20 évig megbíznak majd.
2010. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Én nem
2010. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Ezt sem bízták, csak nem lehetett onnan elzavarni.
2010. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, én is el vagyok ájulva a teljesítménytől, amit a Demszky Gábor nyújtott az elmúlt 20 évben.

Megfelezte a járdákat egy csíkkal, - amit manapság "kerékpárútnak" titulálnak. Búvárfelszerelésben lehet csak közlekedni a fővárosban, mert annyi gépjárművet engedtek üzemben tartani a fővárosiaknak, amelynek forgalmát nem bírják kiszolgálni a folyamatosan lövészárokká "varázsolt" UTAK. A főváros gépjárműforgalmának enyhítésére kitalált "M0-s" körgyűrű projektje pedig a szovjet déli hadseregcsoport ideiglenesen itt állomásozó egységeinek kivonulása óta "egyenlő a nullával". Szeretem a sétálóutcákat, - pláne a füstgomolyagban, - olyan jó, hogy bárhová is indul az ember (bármilyen járművel), három kilométerrel hosszabb utat kell megtennie csiga vonalban, az embereket megvezető tekervényes "útvonalakon". Szeretem a csendet, a nyugalmat, amit az "ájvékoló" drogosoktól elkezdve, az utcákon hömpölygő, dugóban pöfékelő gépjárművek, a szervezett "lomtalanító" csapatok által csapott zaj, a szabályokra fittyet hányó "liberális" bunkók tesznek...

Dekkdobálás - ablakon, ajtón, hamutányér-, szemetes ürítés a leglehetetlenebb helyeken, - amelyhez egy fantomrendőrség asszisztál a "munkáját kiemelkedően" - és időről-időre "elismert" - közigazgatással karöltve.

Forgalommal szemben kavircoló autósok, kerékpárosok, - ki tudja, minek nekik a kerékpárút (?)... És a kedvencem az, hogy bármerre is megyek a fővárosban, úgy bűzlök, mint aki "most lépett ki a kocsmából" (annak ellenére, hogy nem látogatok ilyen "vendéglátóipari egységeket"), - mert a megállóktól elkezdve az aluljárókon át, mindenhol az önfeledt dohányosok sorfalán kell keresztül verekednem magamat. ÉS HA VÉLETLENÜL elmarad ez a rítus, akkor a tömegközlekedési jármű bűzlik - a sofőr cigarettafüstjétől, illetve az "utazásból (joggal) kizárható" egyedek mindent átható "illatától". Szeretem ezt, a várost, - mert bármerre megyek, "bkv-ellenőrök" b.szogatnak, - ha felfelé megyek a metróban, ha lefelé, (mintha eladhatnám az alagútban az utatzásra feljogosító dokumentumomat). Igen, azt már b.szogatásnak lehet nevezni, hogy tőled kérik a menetjegyet, de a veled szemben ülőtől már NEM MERIK... (-Vagy végzem a munkámat, vagy nem, - de nem "végezgetem"! Ők pedig ezt teszik. Felesleges azért is sorfalat állniuk a mozgólépcső tetején, hogy bambán átnézzenek - "fontos beszélgetések" lebonyolítása közben - az üggyel-bajjal előkotort bérlet FELETT, MELLETT.)

Szeretem ezt a várost, mert ilyen korrupt, mindenki érdekein saját érdekei szerint átgázoló "parkolótársaságokat" sehol a Világon nem tartanak fenn másutt, mint Budapesten, és sehol máshol nem kerül ötszörösébe egyetlen közpénzen megvalósított beruházás sem, csak itt. (-Az igazi pofátlanság az, hogy még így sem készülnek el időben ezek a "beruházások" a MEGÍGÉRT időre, - tudom, "Az ígéretek azért vannak, hogy megszeghessük őket!") Az egyik, szembeötlő, látványos "kedvencem" a "Parlament FELÚJÍTÁSA", - amely a "reformkor" kezdete óta folyamatosan zajlik. Ebből én csak annyit létok, hogy időközönként "odébb építik" az állványzatot, - naná, hogy a kor legjobb, legdrágább anyagaiból... Kockáztatok: Könnyen meglehet, hogy a Történelmi Magyarország Államigazgatásának otthont adó EGYIK épületünk RÖVIDEBB IDŐ ALATT ÉPÜLT FEL, - mint amióta azt KÖZPÉNZEN "maszírozzák"? -Nem fogok ennek most utánajárni, mert nem ér annyit az egész "ügy"!

Maradandó emlékeket fog az is az emlékezetembe vésni - a Demszky Gábor "áldásos tevékenységét" illetően, - hogy mesterségesen tartottak megannyi organizmust életben - konszolidációkkal - azért, hogy az organizmusok vezetőpozícióban hempergő tagjai jó KÖZpénzért váltogathassák egymást sűrű időközönként.

Köszönjük, Demszky Úr!

2010. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Azért azt a "köpködők" is elismerhetnék, hogy 20 évig -mindig- újraválasztották! Kíváncsi lennék, hogy ki tudja utolérni?
2010. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Rég a börtönben lenne a helye a zsidajának, úgy tudom, ingyen csináltatott ezt-azt magának is, nem tudom, hogy azt vizsgálják-e. Csak egy habzószájú, hazug zsidó. Biztos, hogy tudott mindenről.
2010. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
azt hogy 20 évig újra választották mindig nem őt, hanem Budapest lakóit minősíti
2010. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

10:13 -as hozzászólás szellemi atyjának:


Én meg arra vagyok kíváncsi, hogy kik választották újra ezt az embert,- mert normális ember nem enged közpénz közelébe egy Demszky-mentalitású embert?

2010. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!