Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hagyó után jöhet Demszky és...

Hagyó után jöhet Demszky és mások is?

Figyelt kérdés
Vagy ennyire ne szaladjak előre? Meddig játszhatja még Demszky ezt a szende szüzet, hogy ő semmiről nem tudott a BKV körül?
2010. máj. 15. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Demszky okosabb, mint Hagyó: ha minimális esélyt lát arra, hogy perbe fogják, és tényleg sáros, le fog lépni az országból.
2010. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
jaja, most lehet vigyorogni, a legnagyobb balekot szépen eldádázzák, kap valami röhejes büntetést, pl otthoni lakhelyelhagyási tilalom és őrizet 3 évig aztán kihúz a bahamákra a milliárdjaival. hülyék. valamit virítani kell a csürhének, ha már beígérték a fene nagy radikális változásokat, amúgy meg akinek esze van az idáig érzi hogy vikikéjék nyelve is a zsidók seggétől bűzlik.
2010. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10.32: Hát ez szomorú, ha úgy lenne, ahogy írod. De azt olvastam, hogy Hagyót különösen nagy értékre, bűnszövetségben elkövetett hűtlen kezeléssel gyanúsítják, aminek a büntetési tétele 4-16 év. És ebben még nincs benne a Nokia-dobozos ügy és mások.
2010. máj. 15. 10:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt én se értem, hogy Hagyó miért nem lépett le. Lett volna hova és miből.
2010. máj. 15. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

http://www.youtube.com/watch?v=6xm_YbmU3PA - hallgasd csak az elején, mit mondott a Vezénylő Tábornok Úr a számonkérésről.

Hagyót elvitték, mert ő nagy botrányt csinált. Ő majd kap valami enyhe büntetést, tudom is én, néhány millió forint bírságot (zsebpénz ugyebár, simán jut rá abból, amit lenyúlt), vagy házi őrizet... Ami ugye megint nudli. Néhány év, aztán amint lejár, elhúz innen a francba.

A többivel ugyanez. Aki tényleg nagyon nagy botrányt csinál, azt bíróság elé küldjük, jól elhúzzuk a tárgyalását, aztán hozunk valami műítéletet.

2010. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"jól elhúzzuk a tárgyalását, aztán hozunk valami műítéletet." Ebben tévedsz barátocskám,mert Orbán pont az a kérdés foglalkoztatja,hogy mi a jó büdös fr@ncért húzodnak el igy a tárgyalások???lásd: Kulcsár..!ezt ki kell és ki fogja vizsgálni és a bűnösök meg fogják kapni a büntetésüket ahogy kell,csak sasolj majd!!
2010. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!