Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kunhalmi szerint a Fidesz jól...

Kunhalmi szerint a Fidesz jól csinálja! Na, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés
Ritkán adok neki igazat, de ami igaz, az igaz! [link]

2022. márc. 22. 07:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az egyik oldal azt mondja menjünk jobbra, a másik oldal azt hogy balra, de Magyarország előre megy nem hátra. :-D
2022. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
#6. Inkább hozzátok szól a kérdés. Mit szólnak ehhez a nem éppen szokványos dologhoz az ellenzékben?
2022. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%

Na végre, mostmár szimpátiát keltett bennem Kunhalmi.

Csak van ott még értelem. Ezzel a kijelentéssel el is döntöttem, hogy megy a voks az ellenzékre. Ők nem csak utálkozni tudnak ezek szerint mégsem.

2022. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
A "Na, ehhez mit szólsz?" kérdésre nem lehet igennel, nemmel vagy talánnal értelmesen válaszolni. A kérdés tehát troll kérdés.
2022. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

8# "De amúgy én még mindig nem értem, hogy mi a fenét látnak az ellenzékiek ebben az ellenzékben. Én megértem, hogy utálják a Fideszt, nem kérdés, hogy miért, és sok mindenben igazuk van. De hogy lehet arra leszavazni, hogy Kunhalmi, Vadai, Jakab Péter, Z. Kárpát, Arató, meg hasonló agyament barmok legyenek kormányon? Hogy van valakinek gyomra ahhoz, hogy egy olyan ellenzékre szavazzon, amiben a demens Gyurcsányéknak lesz a legnagyobb koalíciója? Tudom, hogy milyen a Fidesz, tudom, hogy mennyi lehetőséget csesztek el. De bármennyire is igyekszem, nem tudom megérteni, hogy mégis hogy a fenébe jelenthet alternatívát valakinek egy ilyen lepukkant csöves ellenzék."


Igen, ezt én magam sem értem

2022. márc. 23. 11:03
 16/25 anonim ***** válasza:
7%

Mindkét oldal elbukott, a Fidesz közel háromszor annyi államadósságot halmozott fel mint a Gyurcsány vezette baloldal annak idején. A fejlődés amelyet Orbánék elindítottak az teljesen megrekedt és azóta leszálló pályára került. Ezt érzékelem én is, mert 2012-2015 között minden évben telt nyaralásra, évközi kirándulásokra és még a házon is tudtunk újítani valamit azon kívül, hogy a hétköznapokban is jól megéltünk.


Ehhez képest manapság már csak minden harmadik évben tudunk elmenni nyaralni, egy darab évközi kirándulás belefér úgy, hogy viszünk magunkkal kaját és ha ez megvolt akkor már a házon sem tudunk újítani semmit. Bevásárlások pedig sokkal tovább tartanak mert mindennek nézni kell az árát.

Lehet, hogy ezért nemcsak az Orbán a felelős, de ettől függetlenül azt gondolom, hogy tehetett volna az elmúlt 12 évben azért, hogy a jelenleginél sokkal erősebb legyen a gazdaság még a válságok ellenére is.

2022. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16@ tedd hozzá, hogy most már harmadik éve COVID válság van és jön az energiaválság is a háború miatt
2022. márc. 23. 11:30
 18/25 anonim ***** válasza:

#17 hozzátettem.


Utolsó mondat erre utalt.

2022. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

16-os!

Mi pont 2 éve újítottuk fel lakásunkat, teljes körűen. Azon a nyáron is voltunk nyaralni a Balatonon, plusz 1-2 wellness-hétvégén. Tavaly szintúgy eljutottunk nyaralni, ide-oda. Most idén január óta minden hónapban voltunk kb. 2-szer egy hétvégét valahol az országban vagy wellnessen, vagy csak egy erdei apartmanos szálláson túrázni, plusz alig főzünk már otthon, mert inkább rendeljük a kaját étteremből.

Hamarosan jön a második gyerek a családba és nem élünk a CSOK-kal, mert nem vagyunk hivatalosan férj és feleség a párommal és nem is akarunk hitelt.

Úgyhogy mi jól élünk, én meg vagyok elégedve a Fidesszel és megy is rájuk az X vasárnap. ;)

2022. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19. Hellyel-közzel ugyanez nálunk is, míg a baloldal érve kb. annyi, hogy szavazzak rájuk, hátha úgy ráb@szok velük én is, mint az előző generáció. :)
2022. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!