Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit KELL hogy csináljak ehhez?

Mit KELL hogy csináljak ehhez?

Figyelt kérdés
Van egy Xboxom és egy PCm ( mielőtt hülyének nézel előbb volt az Xbox majd “leváltottam” egy PCre.) De mivelt a kontrollernek az analógja elkúr0dott, ezért nem nagyon játszottam az Xboxal. Viszont most PChez és az Xboxhoz úgy gondoltam hogy veszek egy új kontit de amikor tesztként a régi kontrollert ( már most látom mennyi Xbox meg kontroller szó lesz a szövegben) akkor valami baj volt és olyanokat írt hogy Nem sikerült csatlakozni stb, és valszeg az a baj hogy nincs a bluetooth bekapcsolva. Na de én meg nem tudtam hogy azt hol kéne bekapcsolni, majd kiadta hogy Microsoft bluetooth segítség vagy valami és azt írta ki hogy bluetooth nélküli eszköz. Idézem: A bluetooth nem érhető el ezen az eszközön. Próbáljon külső adaptert használni, hogy a számítógép képes legyen.. bla bla bla

2020. okt. 4. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Van bluetooth vevő a PC-ben, vagy járt a kontrollerhez? Csak akkor képes egy adott technológia szerint kommunikálni egy eszköz, ha van benne, vagy hozzá csatlakoztatva olyan hardver. Például a telefonodon azért van wifi, mert van benne wifi adó-vevő, míg a PC-ben jellemzően nincs. Az Xbox-ban szintén van bluetooth, a PC-ben jellemzően nincs.

Hacsak nem olyan a kontrollered, hogy a kar mellé jár egy USB-s adó-vevő (adapter). Ugyanezt kell a PC-be dugni, és a hibaüzenet is ezt írja: "Próbáljon külső adaptert használni, hogy a számítógép képes legyen.." a bluetooth kapcsolat létrehozására.

Csak mert ha simán van egy vezeték nélküli kontrollered aminek az adó-vevőjét nem csatlakoztattad, azt az eszközt értelemszerűen a PC nem fogja soha látni.

2020. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oooké szóval most akkor kezdjek kutakodni az adapter után és megoldva?
2020. okt. 4. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van Type-C USB kábeled vezetékes kontrollerként is használhatod és nem kell adapter.
2020. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!