Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kunhalmi szerint a Fidesz jól...

Kunhalmi szerint a Fidesz jól csinálja! Na, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés
Ritkán adok neki igazat, de ami igaz, az igaz! [link]

2022. márc. 22. 07:55
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
35 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%

Kunhalmi szerintem kollaboráns a Molnár Zsocával, meg Bangónéval egyetemben.

Ez a három ember többet tett a fideszért, mint a legtöbb párkatona, az idióta kijelentéseivel és cselekedeteivel.

2022. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Dzsonszi ***** válasza:
38%

#1 Ez szerintem elmondható majdnem az összes ellenzéki politikusról :D

Egyébként igaza van most az egyszer, értelmes ember nem emlegeti jelenlegi helyzetben, hogy milyen fasza lenne fegyvereket küldeni egy atomnagyhatalom ellen + úgy szankcionálni őket, hogy saját magunkat lőjjük tökön vele.

És örülök, hogy elítéli az oroszokat, mert ők az agresszorok, de nem kezdik el úgy baszogatni (mint a fegyverküldés), hogy magyar életeket veszélyeztetnének vele.

2022. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
"Fidelitas"... kb eddig volt értelme a cikknek.
2022. márc. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Kunhalmi olyan, mint Kósa a Fideszben: egyiket sem az eszéért szeretik, sok hülyeséget beszélt már mindkettő!
2022. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

4. Nagyon jó a párhuzam!

Mind a kettő jól tud beszélni, szerepelni. De inkább tűnnek humoristának, mint politikusnak. :D

2022. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
Most az a probléma, hogy egy ellenzéki politikus elismer egy kormánypárti döntést?
2022. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Kunhalmi be van fidulva.
2022. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
De amúgy én még mindig nem értem, hogy mi a fenét látnak az ellenzékiek ebben az ellenzékben. Én megértem, hogy utálják a Fideszt, nem kérdés, hogy miért, és sok mindenben igazuk van. De hogy lehet arra leszavazni, hogy Kunhalmi, Vadai, Jakab Péter, Z. Kárpát, Arató, meg hasonló agyament barmok legyenek kormányon? Hogy van valakinek gyomra ahhoz, hogy egy olyan ellenzékre szavazzon, amiben a demens Gyurcsányéknak lesz a legnagyobb koalíciója? Tudom, hogy milyen a Fidesz, tudom, hogy mennyi lehetőséget csesztek el. De bármennyire is igyekszem, nem tudom megérteni, hogy mégis hogy a fenébe jelenthet alternatívát valakinek egy ilyen lepukkant csöves ellenzék.
2022. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Kunhalmi nem a szívem csücske, de ezt el kell ismerni, hogy korrekt volt.
2022. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Dzsonszi ***** válasza:
100%
Amúgy elhiszitek ellenzékiek, hogy ha a politikusotok nem rögtön automatikusan direkt az ellenkezőjét mondanák, amit a Fidesz mondd/csinál és ezzel nem csinálnának bohócot magukból, jóval több szavazatuk lehetne?
2022. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!