Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elég volt Orbánból?

Elég volt Orbánból?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 00:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
44%
te azt mondod hulyeseg mert ti narancssargak mind ezt mondjatok.hiaba a jozan ész hiaba h mit latunk nap mint nap.. nem szamit csak h orban apatok mit mond.. de ö is csak annyit tud mondani h allitsuk meg brüsszelt sorost a migransokat a bal oldalt..boldog karacsonyt kivan stb.. 12 eve sanyargatja a nepet még ök es a haverok milliardosak lettek..nektek ez miert nem szamit🤔a mi zsebünkböl élnek ilyen jol nem hiszem el h nem latjatok..miert keres egy ausztriaban nemetben dolgozo szakacs pincer utcasepro tuzolto 3-5x annyit mint egy magyarorszagon dolgozo aki ugyanazt csinalja..balkániak vagyunk a maffiozo vezetoink meg duzsgazdagok.. de legyen ez jo vagy jobb nektek mint ami lehetne nelkuluk
2022. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
65%

#29!

Hány éves vagy? Komcsi elvtárs! Akkor most már lehet megint csak fussál neki mégegyszer!

Talán sikerül megérteni a lényeget? Talán!


#22!

Igazat írt!

2022. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
27%
mit szamit h ki hany eves🤔en nem vagyok komcsi,orbanek azok voltak abban az idoben nem mintha ennek is jelentosege lenne. en azt nem ertem akinek semmi erdeke semmi nem szarmazik belole h szopja a fideszt..aki odahuz es kap belole vmit palyazatokat nyer munkat kapcsolatokat mutyit penzt..azt megertem el is fogadom de tenyleg aki meg kapja a kis 90 ezres nyugdijat megba 150 ezres fizeteset azt nem tudom hova tenni es hat sajnos ez a tobbseg a birkak ezert van 2/3. nem kell 13havi.. meg krumpli normalis bérek kellenek nyugat europai fizetesek mit nem ertetek ezen🤷‍♂️lehet h te jol elsz most is meg sokan de nagyon sokan nem..szoval amit ezek most ellopnak azt nem lenne jobb ha te keresned meg nem szeretnel 3x annyit kapni a munkadert🤔hagyjuk mert ugyse latjatok be tehat kar is barmit mondani..felreertes elkerulese vegett en nem vagyok se mszp s se dk s se semmilyen parttag..de en ugy vagyok vele mindegy ki csak ezek ne🍊mint ahogy nagyon sokan igy gondoljak ha egy zsak fejetlen molylepke lenne az ellenzek az is jobb lenne mert azok nem a sajat zsebuket tomnek..ha barki mas oda kerulne es csak fele annyit lopnak mar akkor is jol jarunk..de hagyom vagy erdekbol beszeltek vagy menthetetlenek vagytok szoval ✌️
2022. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
65%

#33 Hagyd már abba ezt a hülyeségözönt!

Attól mert teletolod emojikkel még nem lesz valóság amit leírsz, marad egyszerűen ballibes propaganda.

Semmi értelme a szövegeidnek. Olvasd már egyszer vissza amiket leírtál. Semmi tényt, adatot, egyebet nem írsz le csak lózungokat, amiket összeszedtél a ballib médiából.

Hazudtak 15 éve is, hazudnak neked most is, de te beveszed ellenőrzés nélkül, majd ismételgeted.

2022. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
47%
mi volt benne a hülyeség es mi alaptalan, mikor egy liter etolaj 800ft hamarosan az üzemanyag is es tobb is lesz...600 egy kilo kenyer 400 a tej de a farhat olcso😀en vagyok az agymosott a hiszekeny es a hulye👏ebresztő!!!ezek a tények!! ha mar emoji nem a fidesz tette teli az orszagot semmitmondo emojis orias plakatokkal gondolom milliardokba kerult…okos😂
2022. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
44%

#35 Mi köze Orbánéknak ahhoz hogy egy liter olaj 800Ft????

Nem kommunizmus van, nem a miniszterelnök vagy a kormány szabja meg a boltban az árakat, te nagyon szerencsétlen!

2022. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
34%
nincs köze hozza :D:D jo legyen igazatok🤦‍♂️szia
2022. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:

"Nem kommunizmus van, nem a miniszterelnök vagy a kormány szabja meg a boltban az árakat, te nagyon szerencsétlen!"


De éppen ez történik. Értelmetlen erről vitázni.

2022. márc. 26. 14:30
 39/64 anonim ***** válasza:
72%

A. Nem vagyok politikus! Sem baloldali bolsevik sem jobboldali Fideszes!



B. Az is igaz, hogy mostanában már jobban élek! Beszélek több nyelven és egyetemi végzettséggel rendelkező férfi vagyok!


A bérem több mint 1 szóval egy millió Ft, ja és havonta!


Azért írtam le szóval, hogy a sárga irigyek is megértsék!


Nem kapok a Fidesz KDNP - től semmiképpen és semmilyen krumplit!



C. Hogyha a mérlegre teszem akkor a baloldali ellenzéki összefogás 30 % és a Fidesz - KDNP 70 % !



D. Igen nagyon kíváncsi vagyok rá a pontozás alapján a következő válaszokra is.


(Remélem itt vannak a sárga irigyek is)?

(Remélem elég érthető módon megyen a az írás?

Mindenkinek ajánlom ne bőgjön és nyafogjon mint egy óvodás, hanem tisztességesen dolgozzon)!

2022. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
27%
hát igen, ra tapintottal a lenyegre. pont azok nincsennek megbecsulve akik tisztessegesen dolgoznak. nincs normalis fizetes ez alatt nyilvan azt ertem amibol meg tud elni nem kell nelkulozni es meg marad is mit felre tenni, normalis munkakorulmenyek nem huzza le meg az utolso bört is a munkaltato a becsuletes dolgozoirol..nem veletlen mennyi magyar dolgozik kulfoldon, lehetne sorolni az omladozo egeszsegugyet, az ezrevel behozott migrans munkaerot szerb ukran munkasokat akiket persze olcsobban foglalkoztatnak mint h normalis fizetest adna a magyarnak raadasul allamilag tamogatjak ha vendegmunkast foglalkoztatsz, de dugjuk a fejunket a homokba itt minden fasza az orszagba..
2022. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!