Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elég volt Orbánból?

Elég volt Orbánból?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 00:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
65%
Úgy győz a FIDESZ, hogy a lehető legjobban próbálják alakítani az ellenzéki videókat, kivágnak belőle részeket, és a több mint 2 millió idős ember a TV-ből nem fogja felismerni a drága Tényekből meg a HírTV-ből, hogy ők még mindig lopnak csalnak hazudnak
2022. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
33%

#11 Nem kell manipulálni az ellenzéki videókat, ez csak a ti mosakodós szövegetek.

Nyugodtan nézegetheted kedvenced több órás ömlengéseit, azon a pár mondaton és azok értelmén nem változtat.

Az őszödi beszédnél is ezzel próbálkoztatok, hogy "csak szövegkörnyezetéből kiragadott mondatok", közben meg ha az egészet nézed akkor még sokkal rosszabb.

Anno gyurcsányék voltak akik kiforgatták Kövér egy teljesen normális mondatát és rémmesét kerítettek belőle, hogy lehessen vele rémsztgetni az embereket. Ugyanúgy kedvenceid voltak akiknek médiája megjelentetett a halott Teller Edétől levelet, mintha a fidesz ellenében szólalna fel. De ugyanígy kedvenceid álltak elő a hamis bajai videóval, az álmentős sztorival, csak hogy a legismertebbeket említsem.

A fidesznek erre nincsen szüksége. Az ellenzéki összefogás politikusai annyi baromságot és felháborító dolgot beszélnek, hogy azért vannak megvágva, mert túl sok lenne belőle.

2022. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
57%

Azért azt nem mondtam, hogy ellenzéki vagyok...mind a fidesz mind a baloldal egy mocskos hazudozó, mint minden politikus.

Egy szóval nem mondtam, hogy baloldali lennék, de amit a kormány is, meg amit az ellenzék is csinál kritikán aluli...ezért majd nem tudom mit x-szelünk választáson, de szerintem ti se

2022. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 kretens ***** válasza:
42%
Melyik az a párt amelyik az szdsz ifjusági tagozataként kezdte pályafutását?Ki volt az az ember akinek egy olyan mondtat hagyta el a száját (ha egy kicsit visszaemlékezik az idősebb korosztály) "papok imára"..akkoriban még igy viszonyult ez az ember a katolikus egyház politikához való viszonyulásáról.A Miép és az Fkgp megszűnése szavazóik elcsábitása egy jól kigondolt ravasz manipuláció révén vajon kinek köszönhető?Ha ez az ember annyira biztos a következő győzelemben hiszen sokan nem is 2/3-ot hanem már 4/5-győzelmet vizionálnak akkor miért állandóan az ellenzéket démonizálja?Gyakorlatilag már 12-éve tejhatalma van.Egyébként meg én azt mondom hogy nyerjenek ismét.És hogy miért?Mert ha nem úgy történnek majd a dolgok ahogy elképzelték és egy idő után negativ irányt vesznek a tendenciák akkor bizony nem fognak tudni másra mutogatni.De nem ám.És akkor majd az történik hogy eltűnnek örökre a politikai palettáról és nem az lesz hogy jó hát ez igy sikerült majd négy év múlva visszatérünk.Szóval nyerjenek csak mert csak ők léteznek senki más.Minden más vélemény a sátán műve szerintük.mindenhol csak ők legyenek mindenhol csak az ő embereik.igy legalább ez lesz az utolsó ciklusuk és csak egy emlék maradnak utánna.
2022. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
42%

#14 Miért kell hazudni?

A fidesznek soha nem volt köze az szdsz-hez. A rendszerváltás után 1993-ban volt egy pártszakadás a fidesz-ben és akik kiváltak, azok léptek be az szdsz-be.

Semmi ilyen nem volt, hogy "papok imára". Még azt sem tudod jól, hogy mi terjedt el a közbeszédben, mintha mondták volna. Tessék akkor a valóság:

[link]

A MIÉP tavaly nyáron szűnt meg, ahhoz képest, hogy 1993-ban alakult, de a parlamentbe nem jutott be 2002 óta, ez szép teljesítmény. Amúgy a MIÉP a jobbik szövetségese volt az utóbbi évekig. Mivel csakis ebben az 1998-2002-es ciklusban volt parlamenti párt a 386-ból 14 képviselővel, olyan nagy szavazótábort nem tudhatott magának soha.

A kisgazda párt Torgyán áldatlan tevékenységének köszönhetően saját magát számolta fel, semmi köze nem volt hozzá a fidesznek. A párt belharca okozta a párt vesztét még akkor amikor közös koalíciós kormányt alkottak. Legalább minimálisan utána nézhetnél néha a valóságnak!

"Ha ez az ember annyira biztos a következő győzelemben hiszen sokan nem is 2/3-ot hanem már 4/5-győzelmet vizionálnak akkor miért állandóan az ellenzéket démonizálja?"

Nem tesz ilyet! Sem nem biztos a győzelmében, sem nem démonizálja az ellenzéket. Szimplán a tényeket mondják el róluk. Ha ez neked démonizálás, akkor te tekinted démoninak amit 2010 előtt csináltak a ballibek. Ebben nem vitázom veled, ha így gondolod, OK.

"Gyakorlatilag már 12-éve tejhatalma van."

Nincsen tejhatalma, nem tehenészetet vezet. El vagy tévedve.

De aki nekiáll sátánozni is a tejhatalom után, attól már csak a szőlőbányákat várom, az sem nagyobb baromság.

2022. márc. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
54%
Elegem van mindenből ami a törpéhez és annak pártjához fűződik. Beleértve a csicskásait is. Kérem szépen vissza a korábbi Magyarországot.
2022. márc. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
44%

#16 Látom, hogy szeretnéd te a kommunizmust, de nem kapod meg. Itt nem!

Nyugodtan utazz a határ túloldalára, az ukránoknál most hasonló rendszernek tapsolnak, a fasisztáknak!

2022. márc. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
53%

8aska sztem te az a fajta ember vagy aki azt mondja h teged nem befolyasol az üzemanyag áremeles(,,mindig 5 ezerert tankolok”) sztem majd ugy nezd a dolgot h mindig tankolj 10 vagy 20litert es mennyit fizetsz kontra fizettel erte🤷‍♂️😀szemelyszerint nem varom h ezer legyen egy liter meg egy kilo kenyer stb…de ennnyi

erovel mar euroert is dolgozhatnank nemde🤔nem ertem a butasagot 5x 6x annyit keresek mint 10eve de arra nem gondolok h 10x annyit is kereshetnek, csak minden masert meg 10x annyit fizetek..erdekes eszjaras

2022. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
35%
Remélem, hogy az feltűnt már másoknak is, hogy van itt egy kamuprofilos, aki saját magának válaszolgat. :D Elég betegnek kell ehhez lenni, vagy esetleg fizetést kapni ehhez. Az 1,2,5,6,7,10,12,15,17-es válaszokat ugyan az az ember írja és saját magának válaszol és egyetért saját magával. Beteg állat. :D Pont mint a köpcös coca.
2022. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
56%

#19 Bármennyire is ezt a hülyeséget találtad ki magadnak, ki kell ábrándítsalak, mert nem egy ember vitázik önmagával. Én vagyok az egyik és nem saját magammal vitáztam.

Megsúgom neked, hogy az itt résztvevők többségének nem látszik a neve és bizony ezen kívül te csak az értékelését láthatod a másiknak. A sajátomat én viszont nem látom.

Ha lenne annyi eszed akkor fel sem vetődött volna benned, hogy attól mert mindkettőnknek ugyanolyan az értékelése, máris egy azonos személy lehetünk csak - lévén összesen 11-féle változata lehetséges csak. Javslom legközelebb ha egy szintén a tiéddel megegyező értékelésű választ látsz akkor ne hidd róla azonnal, hogy a sajátod!

2022. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!