Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni balosok miért...

Az itteni balosok miért vannak annyira oda Zelenszkijért?

Figyelt kérdés

Csak játszunk el a gondolattal,ha Orbán kokózna vagy a P*csével zongorázna,esetleg magassarkúban táncolna homoszexuálisokkal,az itteni libbantak mennyire kapnának vérszemet?


[link]


[link]


[link]



2022. márc. 14. 22:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Bírom ezt a Fideszes kettős mércét, hogy ők állandóan sírnak, ha a Putyin imádatukat szóvá teszik, de ha valaki szélesebb látókörrel bír, nincs benne a feje Orbán, és Putyin fenekében, és esetlegesen még békepárti empatikus ember is, azt egyből megbélyegzik azzal, hogy imádja Zelenszkijt. Vicc komolyan mondom.

Az Orbánnal vont párhuzam meg felesleges, és számomra értelmezhetetlen is. Az az ember már teljesen hitelét vesztette ezzel, hogy az összes létező értékrendet vallotta, és szembe is köpte már ami a világon létezik.

2022. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
Tökösebb, mint Orbán, aki még a tárgyalóasztalnál is a nyakkendőjét bizgerálta zavarában Putyin mellett.
2022. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Az itteni balosok azért vannak annyira oda Zelenszkijért, mert most az a divat.
2022. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

"Az az ember már teljesen hitelét vesztette ezzel, hogy az összes létező értékrendet vallotta, és szembe is köpte már ami a világon létezik."


Senkit ne zavarjon, hogy más volt a lipsi ideológia a 90-es évek végéig meg megint más most. Az meg, hogy valaki meggondolja magát és átáll egyik oldalról a másikra miért lenne megvetendő. Hallottál már Pálfordulásról? Én ezt a leggyengébb érvnek tartom az Orbánfóbiára.

2022. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda érte, de feltennék egy kérdést: aki szipog meg törli az orrát, honnan veszik, hogy az kokaint szívott? Én is szoktam szipogni néha :D Honnan lehet tudni, hogy kokózott?
2022. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15 Mimika.
2022. márc. 15. 09:19
 17/17 anonim ***** válasza:

#14: "Az meg, hogy valaki meggondolja magát és átáll egyik oldalról a másikra miért lenne megvetendő. Hallottál már Pálfordulásról?"


Te most viccelsz ember? :D Ez most olyan, mintha a 90-es években még elítéltem volna az emberölést, de manapság már egy többszörös gyilkos válik belőlem. És mikor visznek a tárgyalásra azzal védekeznék, hogy "hát én meggondoltam magam, most már ez egy jó dolog szerintem, átálltam. Ez miért megvetendő?"

A pálfordulás egyébként mindig is egy ocsmány, és képmutató dolog volt, és az, hogy Orbán konkrétan azzá vált, amit egykor elítélt remekül rámutat a gerinc, és a jellem teljes hiányára. Csak hát a Fideszesek sajnos nem sokat tudnak az előbb említett két tulajdonságról.

2022. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!