Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi oroszpárti ember?

Figyelt kérdés
A történelem során számtalanszor megégettük már magunkat Oroszország miatt, hogy lehet, hogy most is sokan bedőlnek nekik? Miközben egész Európa ellenük van, nekünk megint különcködni kell. Értem én, hogy sokaknak USA-fóbiájuk van, de ne felejtsük már el, hogy Oroszország támadott és nem fordítva. Semmi nem lehet indok egy háborúra.

2022. márc. 11. 12:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

"Ettől függetlenül még igaz, hogy az USA biztatta Ukrajnát arra, meghúzza a tehén farkát."


Mivel? Azzal, hogy létezik? Mert lényegében véve ez Putyin baja, hogy van olyan, hogy független Ukrajna.

2022. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
11: ez nem igaz, 2014 előtt semmiféle érdemi orosz-ukrán konfliktus nem volt, pedig Ukrajna 1991 óta létezik.
2022. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Kedves kérdező, az nem oroszpártiság, hogy belássuk, hogy Zelenszkij, az EU és az USA is ugyanúgy hibás ebben a helyzetben, mint az oroszok....
2022. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#12: Csak épp előtte oroszbarát politikát folytatott, nem volt tőle független bel- és külpolitikája. De ezt nem szabhatja meg, hogy csak akkor létezhet, ha Oroszországnak megfelel a "viselkedése".
2022. márc. 11. 12:43
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

14: "nem volt tőle független bel- és külpolitikája"


Nem követtem napi szinten ott a történéseket, de én úgy tudom, annyit akart és akar most is Oroszország, hogy az ottani oroszok nemzetiségi jogait biztosítsa Ukrajna, és ne legyen ellenséges katonai tömb tagja. Ez azért nem ugyanaz, mint hogy nem volt független bel- és külpolitikája Ukrajnának.

2022. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15: Nem csak ennyit akart, gazdaságilag sem engedte meg az Európához való közeledést semmilyen szinten.
2022. márc. 11. 12:50
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert mazochista nép, sosem fogunk kinőni a szovjet időkből.
2022. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
19%
Mert a szovjetek édestestvéreink.
2022. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19%

Az orosz rendszerről állítják hogy hazug. Nálunk is vannak akik szeretnek hazugságban élni.

Most is egy olyan emberre készülnek szavazni aki megmondta, hogy hazudtunk éjjel meg este...

2022. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%
Én személy szerint azért vagyok oroszpárti, mert Kárpátalján, az ukránok által elnyomva nőttem fel, csakúgy mint a kelet-ukrajnai orosz lakosság.
2022. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!