Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi oroszpárti ember?

Figyelt kérdés
A történelem során számtalanszor megégettük már magunkat Oroszország miatt, hogy lehet, hogy most is sokan bedőlnek nekik? Miközben egész Európa ellenük van, nekünk megint különcködni kell. Értem én, hogy sokaknak USA-fóbiájuk van, de ne felejtsük már el, hogy Oroszország támadott és nem fordítva. Semmi nem lehet indok egy háborúra.

2022. márc. 11. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

A fideszpropaganda hatása, évek óta nyomják a nyugat lejáratását, és az oroszok dicséretét, mert Putyin nem kéri Orbánon számon a jogállam kiüresítését.


A sokéves fideszes moszkovita agymosás eredménye ez.

2022. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretem őket, nem üzleteltem volna velük, nem lenne házam, kocsijain, nyaralóm, stb, csak vigyázni kell velük, mert igencsak maffia hajlamaik vannak. Gyengének éreznek, véged.
2022. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Miért, mennyi oroszpárti van? A háborút minden épelméjű elítéli. Ettől függetlenül még igaz, hogy az USA biztatta Ukrajnát arra, meghúzza a tehén farkát.
2022. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem akarok többet fizetni az ukránok miatt. Nem vagyok oligarcha se egynek a kölyke és IT sem vagyok.
2022. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Mert velük van a legerősebb szövetségünk, és a közös értékrend összeköt minket. Hiába próbálkoztunk az EU-val, oda egyértelmű, hogy nem illünk. Kirekesztenek minket, folyamatosan próbálnak alátenni Orbánnak. Ezek után kit kéne pártolnia a magyarnak, ha nem azokat akik baráti viszonnyal állnak hozzánk?
2022. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

Hát ha már időrendi sorrendet álltunk fel, előbb volt a donbasziak elleni ukrán támadás, meg az odesszai vérengzés. Amúgy meg az ukrán vezetés kifejezetten magyarellenes minden szempontból, míg Oroszországgal elég jó kapcsolatunk volt idáig.


A történelemben pedig, amikor "Oroszországról" beszélsz, abban az ukránok is ugyanúgy benne voltak.

2022. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#3: "Ettől függetlenül még igaz, hogy az USA biztatta Ukrajnát arra, meghúzza a tehén farkát."

Valószínűleg erre az ukránok is nyitottak voltak, különben nem tudtak volna befolyásolni őket. Oroszország visszacsábíthatta volna őket máshogy is, vagy legalábbis megpróbálhatta volna, ha nekik ez fontos volt. Megszabni viszont nem szabhatják meg, hogy egy másik ország milyen külpolitikát folytasson, milyen kormányt válasszon.

2022. márc. 11. 12:23
 8/21 A kérdező kommentje:
#6: Az ukránok sem szentek, ezt nem us mondtam, el kell ítélni minden magyarellenes cselekedetüket is, de ez akkor sem megoldás.
2022. márc. 11. 12:26
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

"Semmi nem lehet indok egy háborúra."


Erről a témáról az iraki, afgán, libiai, vietnami emberek sokat tudnának neked mesélni.

2022. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9: Azokat a háborúkat is ugyanúgy elítéltem és elítélem.
2022. márc. 11. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!