Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok túlnyomó többsége...

A magyarok túlnyomó többsége miért drukkol az ukránoknak, akik szívből gyűlölik a magyarokat?

Figyelt kérdés

A mostani háború is a kisebbségek elnyomása miatt zajlik.

Az orosz kisebbségre gondolok, de az ukránok a magyarokat ugyanúgy vegzálták és üldözték. Szóval baromira nem értem ezt a nagy ukránimádatot.

Mintha a saját vesztünkért drukkolnánk. Ezért is rossz, hogy ennyire magunkra maradtunk, az oroszok lettek volna a védernyőnk, de emiatt a háború miatt őket tönkre fogják tenni és végleg magunk maradunk.

Jól látom a helyzetünket?



2022. márc. 3. 19:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
43%

"orosz emberek nagy része olyan szinten butítva meg agymosva van az orosz propagandával, hogy az Ukrajna elleni háborút is különleges hadműveletnek tartja szó szerint vagyis fngja nincsen róla hogy ez pontosan mit is akar takarni."


Mert szerinted az amerikai nép jobban tájékozott volt az iraki különleges hadművelettel kapcsolatban.

Egyébként melyik vezető beszél ilyen nyíltan a népéhez? Látszik hogy őszintén gondolja amit mond.

[link]

2022. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%
21es És most azért mert Amerika is butította vagy butítja az országát ami szintén elég erkölcstelen dolog, volt is egyébként erről egy dokumentum film, hogy mennyi hamis dolog és dezinformáció kering ott, valóban, és nekem sem tetszik, de a lényeg ha ott agymosva van az emberek egy része akkor ettől most az orosz embereknek jobb lesz ? Vagy mi ? Imádom ezt az érvelést hogy ha valaki csinálja és rossz akkor utána csinálhatja más is , mert a másik is csinálja nem ? Véletlenül sem magával a cselekvéssel van gond és az lenne a jó ha senki sem csinálná xd, helyette fel hozunk egy másik országot hát de ők is ezt csinálják a népükkel, Észak-Koreában meg munkatábor van meg kivégzés ha rosszul nézel a kedves vezérre, akkor most mi is vezessük be, mert náluk van ilyen ? Öregem ilyen érvelésre hadd ne mondjak inkább semmit, én itt engedtem el a dolgot veled.
2022. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

Azzal van a gond 22-es hogy az USA háborúit nem ítéli el a világ, nem ítéli el a sajtó, nem ítéli el a lakosság.

Az a baj hogy nem veszed észre hogy ez a háború róluk is szól, talán jobban mint Ukrajnáról, ez lényegében csak egy újabb proxyháború, semmivel nem különb mint Líbia, Szíria, vagy Egyiptom esetében, csak ez itt van a szomszédban és fehérek, európaiak harcolnak egymással.

2022. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
USA háborúját is sokan elítélték, csak az USA olyan helyzetekbe avatkozik be ahol pl elég erős a terrorista jelenlét. Én is sajnálom az általad leírt országok civil lakosságát akik elszenvedik ezt, de mellette ott vannak burjánzó terrorszervezetek sajnos akik ugyanúgy bántják a civileket, turistákat rabolnak el, merényleteket követnek el, azt nem mondom hogy ilyenkor az a megoldás hogy vonuljon ki egy másik ország és kezdjen háborúba és akcióba ott, csak nyilván ilyen dolgok mellett az emberek kevésbé ítélik el hiszen mondhatja hogy terroristákkal harcol, mégha sajnos mint írtam a civil lakosság issza meg ennek a levét, szóval nem ez sem jó megoldás, a háború sehogyan sem jó megoldás.
2022. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

24-es ilyen terroristák elleni indítéka az oroszoknak is van most.

Ukrajnába beavatkozott az amerikai állam 2014-ben, ez vezett a mai helyzethez.

Ahhoz hogy atlasd a dolgokat, a végeredményt kell nézd, nézd meg hova jutottak azok az államok ahova a nyugat betette a lábát demokrácia export, terroristák elleni akció ürügyén.

Az USA kavarja a szart vegyétek már észre és mindig rosszzl jár az a kisállam aki belemegy a játékukba.

Még ha a szándék jó is lenne, bar kétlem, nem lehet több száz évvel fejlettebb civilizációt egy fejletlenebbre erőszakolni, mesterségesen, az ottani körülményeket, környezetet stb. stb. figyelembe nem véve.

2022. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért az Oroszok indítéka eléggé gyenge lábakon áll, de mint írtam nekem sem az amerikai módszer sem az orosz módszer nem tetszik, tehát teljesen mindegy hogy melyikük vagy netán mindketten kavarják a szrt, a probléma ott van hogy megint egy ártatlan polgári lakosság issza meg a levét.
2022. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

“A mostani háború is a kisebbségek elnyomása miatt zajlik.”

Ez szerintem maximum retorikai (propaganda) szinten van így. Az igazi ok szerintem a Putyin fejében élő kép a régi, dicső orosz népről, amit ő még “uralkodása” alatt vissza akar állítani, hogy így vonuljon be a történelemkönyvekbe.

2022. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jól látod.

Mert szerinted az orosz kevésbé utálná a magyart ha velük lennénk hatarosak és náluk élne ekkora magyar kisebbség?

Ugyanúgy utálnának minket megnyugtatlak.


És ez a háború rohadtul nem a kisebbségről szól, Putyin pont lesz@rja őket. Ez a területért, a NATO csatlakozás megakadályozásáért és egy komplett őrült szovjetunios nosztalgiájáról szól.

2022. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!