Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok túlnyomó többsége...

A magyarok túlnyomó többsége miért drukkol az ukránoknak, akik szívből gyűlölik a magyarokat?

Figyelt kérdés

A mostani háború is a kisebbségek elnyomása miatt zajlik.

Az orosz kisebbségre gondolok, de az ukránok a magyarokat ugyanúgy vegzálták és üldözték. Szóval baromira nem értem ezt a nagy ukránimádatot.

Mintha a saját vesztünkért drukkolnánk. Ezért is rossz, hogy ennyire magunkra maradtunk, az oroszok lettek volna a védernyőnk, de emiatt a háború miatt őket tönkre fogják tenni és végleg magunk maradunk.

Jól látom a helyzetünket?



2022. márc. 3. 19:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#8: Lehet hülye ok, de precedenst teremthet a kisebbségvédelemre, hogy ne merj ujjat húzni a kisebbségekkel mégha az adott ország nem is tudná úgy megbosszulni, ahogy most Oroszország teszi (ráadásul eredménytelenül).

Románia, Szlovákia azóta is terrorizálja és elnyomja a külhoni magyarokat mióta EU tag. Semmi nem változott, miközben az EU alapokmánya a kisebbségek védelmét is magában foglalja, de csak duma az egész. Lásd úzvölgyi incidens és mai napig érvényben lévő Benes-dekrétumok.

2022. márc. 3. 20:01
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 5ös kommentelő ahhoz képest, hogy a hazaáruló liberálisok vannak többségben, akik azt akarják hogy folyamatosan rossz legyen az életünk, valahogy 12 éve egy illiberális párt nyeri a választást, és folyamatosan rossz is az életünk nézd csak meg a csodálatos 380as eurót, meg az élelmiszer, benzin árakat, amik ezután csak mégjobban elszállnak majd, szóval nemtudom te milyen álomvilágban élsz.
2022. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%
Nem fog semmi precedenst hozni, ne is altasd magad
2022. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
40%
Talan meg jobban fog novekedni a magyargyulolet, tekintve hogy Orban Putyin legjobb haverja
2022. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%
Pont ez az hogy nem vagytok többségben, senki nem is mondott ilyet, a Fidesz bűneit meg ne hanytorgasd fel nekem, ki mondta hogy Fideszes vagyok?
2022. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
30%
12-esnek ment
2022. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
10es válaszoló és Putyin miért jutott arra, hogy riadó készültségbe tegye a nukleáris fegyvereket, és az atom tengeralattjáróit kiküldje gyakorlatozni megfenyegetve az egész világot egy nukleáris háborúval :) ? Gondolom a magad fajta ahogy te fogalmaznál erre nem gondolt, egyébként meg az orosz emberek nagy része olyan szinten butítva meg agymosva van az orosz propagandával, hogy az Ukrajna elleni háborút is különleges hadműveletnek tartja szó szerint vagyis fngja nincsen róla hogy ez pontosan mit is akar takarni. Részemről amúgy ennyit fűznék hozzá a veled folytatott beszélgetéshez ha ezeket sem tudod értelmezni és továbbra is ilyen provokatív, és lekezelő hangnemben válaszolsz nekem (amivel csak a saját szegénységi bizonyítványodat mutogatod másoknak) ignorálni foglak, és levegőnek nézlek.
2022. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%
10-es, hogy jön az IQ-szint az elmeháborodottsághoz? :O Elég komoly logikai bakugrás volt. 115-el már meg lehet őrülni, 145-el meg már nem?
2022. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
55%
15ös egyrészt te magad írtad, másrészt kimondta hogy fideszes lennél xdd ? Én azt írtam hogy a Fidesz van hatalmon ebből hogy következik a te politikai beállítottságod, de amúgy ezek után inkább ne is válaszolj, nagyon durva gondok vannak nálad mondatértelmezés szempontjából.
2022. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%
Mert Putyin egy féreg. Az emberek nem akarnak háborúzni, ha ő igen, akkor álljon oda a puska elé ő.
2022. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!