Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak Mo, -n ezek a...

Hol vannak Mo, -n ezek a varazslatos helyek?

Figyelt kérdés

Tobbszor olvastam mar itt az oldalon, h egyesek szerint semmi gond nincs a cigokkal, a kornyezeteben levok mind dolgoznak, bekesek, es sajnos terrorizaljak oket.

De amikor megkerdeztem, h hol laknak, ahol ilyen fantasztikus dolgok tortennek akkor valasz nem erkezett, neha csak,akkor is nagyvonalakban.

Tehat valaki tudna nekem ilyen falut,varost mondani?


2010. szept. 12. 12:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Én Bp-n lakok (10. kerület, Kőbánya), de nagyon sok konfliktusom volt a cigányokkal. Többször rámtámadtak, ki akartak rabolni, életveszélyesen megfenyegettek. Pedig semmit nem árottam nekik.
2010. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a 15. kerületben lakom, ez valóban nem az a tipikus problémás környék.
2010. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Menj át Angyalföldre, vagy Józsefvárosba.
2010. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtam, hogy egy cigánnyal sincs baj és mind szent, csak azt, hogy én olyan környéken lakom, ahol kevés a probléma velük. Ezt olyan nehéz felfogni? Ide is lehet költözni, vannak eladó lakások.
2010. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, többsör volt problémám cigányokkal, 1 hete pl. kiraboltak... Rühellem a fajtájukat.
2010. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

Éltem Szekszárdon, ott nem volt soha bajom velük.

Éltem a Józsefvárosban és ott sem.


Talán mert elég határozott vagyok ahhoz, hogy ne potenciális célpontként tekintsenek rám, és mert nem kötök beléjük?

2010. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jönnek anélkül, hogy bárki beléjük kötne. Semmirekellő, tolvaj népség, a vérükben van.
2010. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt gondom cigányokkal. Gyöngyös és környéke. Vannak persze selejtek, meg rendesek is belőlük itt, de ez ugyanúgy igaz a magyarokra is.
2010. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Budapesten lakom, sok cigányt ismerek, sohasem volt bajom velük.


A Dunántúlon viszont sok olyan hely van, ahol alig lehet cigányt látni.


Egy ideig laktam Bács-Kiskun megyében, ott már bizonyos helyeken vannak cigánytelepek, kevéssé bizalomgerjesztő lakókkal, bár incidens tanúja vagy szenvedő alanya sohase voltam.


Alaposan fel van fújva ez a téma. Divat. Aki nem ordítja együtt a kórussal, hogy minden cigány potenciális gyilkos, és ha nem zúzzuk szét őket, akkor ők zúznak szét minket, szóval, aki nem csatlakozik ehhez a paranoid divathoz, azt egyelőre lezsidózzák, lehazaárulózzák a jobbikdivat követői, ezért a témában a hétköznapokban kevés józan szót lehet hallani. Szerencsére az állam vezetői, döntéshozó szintjein a tényekre hallgatnak, nem a jobbikos tinik hisztijére.


A cigányozás divatja el fog múlni, mihelyt a jobbik szép lassan kifullad, ami a közeljövőben látható, mert egyre nagyobb hülyét csinál magából az a párt (legutóbbi "én kérek elnézést" akciójuk az a szánalmas arab-magyar barátság napja volt szept. 11-én).

2010. szept. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!