Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak Mo, -n ezek a...

Hol vannak Mo, -n ezek a varazslatos helyek?

Figyelt kérdés

Tobbszor olvastam mar itt az oldalon, h egyesek szerint semmi gond nincs a cigokkal, a kornyezeteben levok mind dolgoznak, bekesek, es sajnos terrorizaljak oket.

De amikor megkerdeztem, h hol laknak, ahol ilyen fantasztikus dolgok tortennek akkor valasz nem erkezett, neha csak,akkor is nagyvonalakban.

Tehat valaki tudna nekem ilyen falut,varost mondani?


2010. szept. 12. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Budapest
2010. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Bátor
2010. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Van dolgozó roma ismerősöm (nem ismerek sokat, akiket ismerek, ők dolgoznak), de ez nem azt jelenti, hogy mind dolgos.
2010. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Bátor szerintem az egyetlen hely az országban melyre a felsoroltak igazak.
2010. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

"Van dolgozó roma ismerősöm (nem ismerek sokat, akiket ismerek, ők dolgoznak), de ez nem azt jelenti, hogy mind dolgos."


Nem igazán az volt a kérdés ismersz e egyet aki dolgozik, hanem hogy hol az a hely ahol ...

2010. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Én Budapesten lakok, és soha nem volt gondom cigányokkal.
2010. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
12:56 - Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem kell piszkálni azokat, akiknek nincs minden romával baja. Léteznek minden népcsoportban tisztességes meg bűnöző emberek, nyugodt lehetsz, nem kell ahhoz romának lenni, hogy valaki léhűtő tolvaj legyen. (A Parlament is tele van léhűtő tolvajokkal.) Egyébként Budapest, hogy a helyet is tisztázzuk, Budapesten ismerek olyan romákat, aki tisztességes, dolgozik, de nem mind, és nem romák is bántak már el velem tisztességtelenül.
2010. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
50%

Én is Bp-en lakom, és nekem eddig csak a cigókkal volt bajom. Ők támadtak meg az utcán, ők akartak megfogdosni, ők akarták elvenni a pénzem, és ők akartak átverni.

Szerintem ilyen hely nincs amit Te írsz...

2010. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

"Léteznek minden népcsoportban tisztességes meg bűnöző emberek, nyugodt lehetsz, nem kell ahhoz romának lenni, hogy valaki léhűtő tolvaj legyen."



Nyugodt is vagyok. Viszont számomra nem azonos, hogy egy népcsoport 92 vagy csak 5%-a bűnöző.

2010. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
82es már ketten írtuk Bátort. Vagy Budapest határain kívül még nem jártál?
2010. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!