Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten miért nem szeretik...

Budapesten miért nem szeretik a Fideszt?

Figyelt kérdés
Jó dolgukban nem tudnak már mit csinálni? Vidéken okosabbak emberek laknak? Ott arányaiban nézve sokkal erősebb a Fidesz.

2022. febr. 25. 12:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
#10: Honnan tudod, hogy nem? Akkor nem mondanák.
2022. febr. 25. 12:57
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
#11 nem is mondják. A fidesz fake news mondja, hogy mondják...
2022. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
A TV2-n is mondták.
2022. febr. 25. 13:00
 14/34 A kérdező kommentje:
Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.
2022. febr. 25. 13:00
 15/34 anonim ***** válasza:
91%
Tv2 = Fityesz lakéjmédia. Egy szót nem szabad elhinni abból amit ott mondanak.
2022. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy már majdnem a teljes média a Fideszé. Undorítóan kiforgatják az ellenzék szavát. Múltkor láttam egy Márky nyilatkozatot, amelyben ingben kezdett el beszélni, majd pólóban fejezte be. És a rengeteg fogyatékos idióta baromnak fel sem tűnik, hogy ez a videó csak össze van ollózva. Lehet jobb is lenne, ha lebombáznák a fenébe ezt az országot. Több a hülye, mint az értelmes.
2022. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nekem nem hiányzik a munkanélküliség, meg tudnátok ti is milyen közmunkán dolgozni harmadannyi pénzért. Hidd el, hogy ilyen jó kormány még nem volt, csak jó dolgotokban nem tudtok értékelni semmit.
2022. febr. 25. 13:11
 18/34 anonim ***** válasza:
90%

#17: Nem tudom eldönteni, hogy most hülyéskedsz, vagy komolyan beszélsz? Remélem, hogy az előbbi.

#11: Ne azt nézd, hogy a Fidesz mit mond róla, illetve amit ők eléd tálalnak (ilyen a TV2 is), mert tőlük csak rosszat fogsz hallani. Ha kíváncsi vagy rá valójában, akkor őt hallgasd meg és rájössz, hogy semmi nem igaz abból, amivel vádolják.

2022. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Jól van. Én végeztem. Ha troll a kérdező, akkor nem etetem tovább. Ha meg komolyan beszél, akkor úgyis tehetetlen vagyok. Mentális beteggel szinte lehetetlen érdemben tárgyalni
2022. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Nyugi, csak trollkodok. Én is vidéki vagyok és egyszerűen kiakasztanak engem is már az ilyen emberek. Sajnos a családtagjaim is ilyenek. Ezt a sok baromságot, amit leírtam nem én találtam ki, ők tolják ezt nekem. Konkrétan elhangzottak.


Egyébként az M1-ben nincs igazatok. Arra a kutya se kíváncsi itt falun se. Az igazi probléma a TV2, meg a Facebook hirdetések. A TV2-n a Tények borzalmas, de Gönczi Gábornak valamiért elhiszik amit mond. De alapvetően nem is ezeket nézik, hanem a showműsorokat (Sztárban sztár és társai), csak hogy a szünetekben ott is megy az agymosás. Kimegyek wc-re és már attól felhúzom magam, hogy hallom mi megy anyám tévéjén. Egész nap megy a propaganda és nem csak választási időszakban, hanem mindig.


Reménytelennek látom a Fidesz leváltását.

2022. febr. 25. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!