Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnék előfizetni valamilye...

Szeretnék előfizetni valamilyen napi- vagy hetilapra, ami NEM Fidesz-közeli. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
A HVG-re gondoltam, de nem vagyok egészen biztos abban, hogy ellenzéki lapról van-e szó.

2022. febr. 24. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

a hvg írta nyáron h üres a Balaton jó független objektív sajtó olvasást F.O.S.


[link]

2022. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Mandiner,magyar nemzet,
2022. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Sok választás nincs, ha papír lapra gondolsz. HVG, Magyar Hang, Magyar Narancs . A többit kinyírta a fidesz a forrásaik elvágásával.
2022. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha netes lap is szóba jöhet, amit előfizetéssel támogatnál, akkor nagyobb a választék, bele is olvashatsz,hogy melyik szimpatikus.
2022. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Magyar Hang, HVG, a többit felzabálta kb a ner és helirogán propaganda minisztériumából CTRL+c CTRL+v vel "írják" a cikkeknek álcázott utasításokat.
2022. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
A Nők Lapja pl. nem az, bár szerintem nem erre gondoltál. :)
2022. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Felsoroltál már a 3 választási lehetőséget, de én is csatlakozom ahhoz, aki szerint inkább fizess elő valamelyik online lap paywall mögötti részeire.


Eddig minőségben és exkluzív szolgáltatásokban nekem a 444-é jött be a legjobban.

2022. febr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!