Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri előfizetni erre a De...

Megéri előfizetni erre a De Agostini Wartburg magazinra?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy nem átverés-e és tényleg össze lehet építeni egy értékes méretarányos modellt? Illetve ki lehet választani az "Első előfizetett lapszám" opciónál, hogy 1/2/3/4/5. Ez mit jelent? Azt jelenti, hogy az első 5-öt előfizetem vagy csak az 5.-től kérem csak a lapszámokat?


A legjobb ha valaki megírja nekem, hogy van-e vmi - és ha igen, milyen - tapasztalata ezzel a sorozattal kapcsolatban?



2022. febr. 20. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átverésnek nem átverés, azt persze érdemes szem előtt tartani, hogy 120 lapszámot terveznek, szóval mire a végére érsz nagyjából 350 ezret fogsz kifizetni ezért a modellért. Rajtad áll hogy ez megéri-e.
2022. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagy behúzás a dologba az, hogy 200 forint az első szám, utána pedig több ezer, és százas nagyságrendű a teljes készlet. Azaz nagyjából 250-300 ezer forintért veszel megy egy makettet darabokban, amit még utána össze is kell raknod.


Nem átverés, mert ha megveszed az összes számot, akkor megcsinálhatod belőle a makettet. A magas ára és esetlegese alacsony kereslet miatt viszont előfordulhat, hogy az abbahagyják a forgalmazást. Ott van az oldalon leírva, 120 számból áll a tervezett kiadás. Szorozd meg 2500 forinttal (300 ezer). 2 hetente jelenik meg egy kiadás, tehát a 120 számot is szorozd meg kettővel (4,6 év).

2022. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem is az ár lenne a húzós (de ennek ismeretében is inkább ignorálom), hanem hogyha 1-2 szám valahogy kimarad (nem postázzák vagy idő előtt leállítják)... Akkor mi van? Lesz egy félkész semmirevaló makett?
2022. febr. 20. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát abból a 300 valahány ezer forintból már akár igazi Wartburgot is lehetne venni...
2022. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már kipostázzák akkor, tekintve, hogy ezeket a modelleket nem úgy gyártják, hogy midnen héten egy darabot, hanem le van gyártva az egész, aztán részenként csomagolják az ujsághoz.
2022. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából leírták, én annyit tennék hozzá, hogy csak az első 10 szám jelenik meg kéthetente, utána heti lesz, szóval kb. 2,5 év mire elkészül. Ha előfizetsz, akkor minden számot meg kell kapj, boltokban egy idő után nem szokott lenni. Olyanról nem tudok, hogy ilyen összerakós sorozatot idő alatt leállítottak volna. Én kettőt megépítettem, a harmadik nyáron lesz kész, a negyedik még az 1/3-ánál jár. Készlethiány néha előfordul beszállítási gondok miatt, olyankor csúszik max. egy hónapot a következő csomag, de ritkán van ilyen.
2022. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

Ki tudja?

Lehet, hogy ez nem robban le. 😀

2022. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!