Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van arra valemennyi esely...

Van arra valemennyi esely hogy Orban es a Fidesz veszit aprilisban?

Figyelt kérdés
Ugye mindenhol szinte azt latni mennyire vezetnek. Az orszag megint narancssarga.

2022. febr. 21. 19:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
3%
Kivéve ha felkerül a netre a Merkely szexvideó.
2022. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Demion ***** válasza:
68%

"Azért könyörögnek hogy az ország lakossága,ne jusson hozzá az uniós pénzekhez."


Arra a jogállamisági mechanizmusra gondolsz, amit Orbán is megszavazott és nagy győzelemként adott el?

2022. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%

#8

Fiatalként nem tudom értékelni ilyen árak mellett, szóval ettől függetlenül ugyanúgy Mzp kapja a szavazatot tőlem, na meg amúgy is, elég volt a fidesz mocskát hallgatni.

2022. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
25%
7: Igen, csak épp a baloldalnak kb 16 éve nem sikerült országos választást nyerni Magyarországon.
2022. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
19%
Egyre több közvéleménykutató mutat Fidesz-előnyt. A billegő körzetek is elég narancsosak.
2022. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%

Amilyen huzasa volt ma a fidesznek Ivanyi Gaborral, en nem tartom egyaltalan elkepzelhetetlennek

https://www.youtube.com/watch?v=wairI5-pkWg&ab_channel=HVGVi..

2022. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
71%

Hajamra kenhetem a támogatást. Adóvisszatérítést meg még a fa**om sem tudja miket. Befizetett adómból visszaadtak most, juhú. Sokan mire elvégzik az egyetemet, stb már 25 közeliek lesznek, sokáig nem élvezik ki az adómentességet. Persze jó dolog most, támogassuk őket, csak egyben igazságtalan is másokkal szemben. Ugyan azért a munkáért egy fiatal sokkal többet kap, mint egy 25 év feletti, akár egy idős, aki ott dolgozik már vagy 20-30 éve? Még nagyobb feszültséget generál ez is. Nem minden intézkedése rossz a Fidesznek, de összességében vagy azok megvalósítása már annál inkább.

Engem meg ne azokkal a pénzekkel jutalmazzanak, amit a zsebemből vettek ki. Milyen jó a választás, osztogatnak, nagyon jó, örülök neki, elteszem, hülye lennék nem így cselekedni, de ezzel meg nem vesznek. Választás után meg szopacs...

Minden tekintetben szimpatikusabb az ellenzék. Bízok benne hogy összefogva képesek nyerni és betartják, amiket ígérnek. Olyan lehetetlen dolgot pedig nem hallottam ígéreteik közt. De ami most van egy katasztrófa. Nem várom, hogy váltás után egyből aranykor vár ránk, de bízok a változásban, egy jobb irányban.

Fidesz terén meg mást nem hallok: Gyurcsány, Soros, migráns, előre megy nem hátra, Brüsszel és lejárató kampányok, gerinctelenül összevágott videókkal. Nagyon szép mondhatom. Amiket meg mond, hogy milyen jól teljesítünk miért nem tapasztalom? Gazdaság és semmi más területen.

Családtagom volt kórházban, már-már sírva könyörgött csináljunk valamit, mert nagyívben szarnak rá, amikor járni sem tudott. De persze bemenni sem lehet, végül nagy nehezen sikerült, de ami ott van az ténylegesen katasztrófa.

De gondolom a tanárok is csak jókedvükből panaszkodnak...

Eddig nem szavaztam, mert nem éreztem, hogy felelősségteljesen tudnám leadni a szavazatom bárkire is, nem követtem a politikai eseményeket. Most viszont elmegyek. Ehhez hozzájárult az elégedetlenség, amit hétköznapjaim során tapasztalok és MZP, illetve hogy sokkal több politikai, gazdasági hírt olvasok.

Csak a baj a sok nyugdíjas (tisztelet a kivételnek) és a tájékozatlan, illetve buta ember. Megvezethetőek nagyon. Még ha MZP le is ostobázta volna őket (amiket nem tett amúgy), akkor is mi lenne? Sajnos igaz. Aki mást állít az nem tudom milyen álomvilágban él.

Ezt a videót azért itt hagynám: https://www.youtube.com/watch?v=XC-TC-bxJuc

2022. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
26%
Semmi, 0. Nem kell ide ellenzék, jó/rossz szerepléssel, kampánnyal, elrendezi azt a társadalom is, hogy ismét megagigantikusan atombiztos Fidesz győzelem legyen...
2022. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%

Iványit újra nyíltan meghurcolják, a teljes ellenzék kiáll mellette. A pedagógusok sztrájkolni akarnak, ezt a kormány erővel, az utolsó pillanatban hozott törvénymódosításokkal akarja ellehetetleníteni, válaszol a tanárok nem dolgoznak a polgári engedetlenséget kihasználva. A vasutasok márciusra jeleztek sztrájkot, a legújabb hír alapján pedig a benzinkutasok is összeálltak, megalapították a Független Benzinkutak Szövetségét, és már van is követelésük a kormány felé.

Ezek után azt ne mondja senki, hogy itt nincs kormányváltó hangulat, lassan mindenki a fidesz ellen fordul már. Ha most nincs esély őket leváltani, akkor soha nem lesz

2022. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
9%

"A főpolgármester választáson is..."

Az más. Budapest máshogy működik. A kérdés az egész országra vonatkozik.

2022. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!