Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megindul az oroszok terület...

Ha megindul az oroszok területszerző háborúja, a fideszesek hogy fogják védelmükbe venni a dolgot?

Figyelt kérdés

Beléptem a saját szórakoztatásomra pár ezoterikus, gyíkemberező, Ashtar kapitányos csoportba és döbbenet, hogy milyen gyakran foglalnak bele a kétoldalas posztokba oroszpárti kiszólásokat, és hány, a csoportba nem illő (kizárólag magyar poszt alá angolul kommentelő) kamuprofil van.


A fideszektánál mi lesz az álláspont?



2022. febr. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem Fideszesként legfőbb óhajom hogy ne legyen háború a két fél között, ennyi.
2022. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mindenfele háborút ellenzek, szörnyű hogy a 21. században is még itt tartunk.
2022. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
78%
Nekem szintén ugyan az a véleményem mint az egyesnek. Nem tudom honnan jön az elképzelés ha én úgy gondolom ajànlatos mindenkivel jóban lenni akár keleti akár nyugati akkor mar egy háborúval is egyetértek
2022. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Védje + mindenki a kis picsáját.
2022. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk ezért nehéz azért mindenkivel jóban lenni,mert nem lehet egyszerre mindenkit úgy szolgálni,hogy bizonyos esetekben mindenkinek érdekét képviselni tudjuk,és érzékenységi pontjait mindíg figyelemmel tarthassuk.
2022. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2


Háború az örök! Ha odáig eljutunk, akkor űrhajókkal is háborúzgathatunk.

2022. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!