Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más sem tartja jogosnak a...

Más sem tartja jogosnak a pedagógusok hozzáállását?

Figyelt kérdés

Az érthető,hogy ők is, ahogy mindenki más, többet szeretne keresni.

Viszont, ez a nyavalygás rendkívül zavaró.


Ők sokkal könnyebben vannak, mint mi, akik a versenyszférában dolgozunk.Nálunk a rugalmas munkaidő nem azt jelenti,mint amit sokan hisznek,hogy bemegy az ember 9-re és fél 3-kor már lelép,hanem sok esetben túlórát.Mellette, gondoskodnom kell a gyerekeimről, a bevásárlásról és minden egyébről.

Az előbbivel kapcsolatban, nekem külön tanulnom kell velük, esetleg elmagyarázni az anyagot, mert a kedves pedagógusok felületesen vagy sehogy sem oktatnak.

Legalább a gyerekekre vigyázzanak,ha már az oktatás annyira nem megy, ameddig mi dolgozunk és ne sztrájkolgassanak.A nehéz tárgyakból úgyis magántanár kell majd.Ha még erre sem képesek, akkor kár bármiféle erőforrást pazarolni rájuk.



A véleményemmel nem vagyok egyedül, 10-ből egy szülő, aki elégedett a pedagógusok munkájával.


2022. febr. 17. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a fidesz hozzáállásával van problémám. De neked jár a krumpli! Még kiírsz három buta propaganda-kérdést, akár az ingyen farhátra is van esélyed!
2022. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Én támogatom a pedagógusokat! Ha kell tüntetek is mellettük! Te pedig, "kedves" kérdező, elmehetsz a francba! Miattatok van itt ez a szemét, korrupt, hazaáruló orbán!
2022. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
Szarok a tanári bérek, szarok a tanárok.
2022. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Hozzá teszem, ennyi bérért, és ekkora "megbecsültségért" vajon hány embernek lenne motivációja maxon teljesíteni?!
2022. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ennyire laza lenne, ahogy a kérdező állítja, akkor mindenki tanárnak menne. A tendencia viszont az, hogy aki teheti (köztük én is), elhagyja azt a szart. Vajon miért?


Egyébként meg a kérdező egy troll, kb. naponta kiírja ezt a kérdést. Egy korábbi ugyanilyen kérdése alatt kifejtettem már a véleményemet a tanári munkáról, mint ahogy más is, de a kérdezőt ez egyáltalán nem érdekelte, akárki akármit ír neki, úgyis naponta kiírja ezt a provokáló kérdést. Úgyhogy felesleges is rá reagálni.

2022. febr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Tudod 15-ös,jól teszi ha naponta kiírja! Minden fidesz aljasságot naponta ki kell írni.Nem kell hagyni a feledésbe süllyedni! Addig,amíg legalább néha-néha,egy-egy ember értesül olyan dologról amit nem tudott de innen értsül róla,már megéri!
2022. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi értelme van naponta kiírni, hogy a tanárok 22 órát dolgoznak, tehát ez félállás, ezért nem érdemelnek fizetésemelést. Úgyis hawaii az egész munka, tele van szabadidővel, ott a nyári szünet stb.


Ha ezzel a provokációval szembesülnek naponta az emberek, akkor nem hiszem, hogy az a tanárok melletti szimpátiát erősíti, így is sok ember van a kérdező véleményén egyébként.

2022. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te honnan vetted ezeket az infókat? Amit írsz,enyhén szólva is hazugság! Fogadni mernék,ezt csak így gondolod és semmi nincs mögötte?
2022. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!