Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más sem tartja jogosnak a...

Más sem tartja jogosnak a pedagógusok hozzáállását?

Figyelt kérdés

Az érthető,hogy ők is, ahogy mindenki más, többet szeretne keresni.

Viszont, ez a nyavalygás rendkívül zavaró.


Ők sokkal könnyebben vannak, mint mi, akik a versenyszférában dolgozunk.Nálunk a rugalmas munkaidő nem azt jelenti,mint amit sokan hisznek,hogy bemegy az ember 9-re és fél 3-kor már lelép,hanem sok esetben túlórát.Mellette, gondoskodnom kell a gyerekeimről, a bevásárlásról és minden egyébről.

Az előbbivel kapcsolatban, nekem külön tanulnom kell velük, esetleg elmagyarázni az anyagot, mert a kedves pedagógusok felületesen vagy sehogy sem oktatnak.

Legalább a gyerekekre vigyázzanak,ha már az oktatás annyira nem megy, ameddig mi dolgozunk és ne sztrájkolgassanak.A nehéz tárgyakból úgyis magántanár kell majd.Ha még erre sem képesek, akkor kár bármiféle erőforrást pazarolni rájuk.



A véleményemmel nem vagyok egyedül, 10-ből egy szülő, aki elégedett a pedagógusok munkájával.


2022. febr. 17. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát lehet nekem is sztrájkolnom kellene, én is csak 10%-ot kaptam.
2022. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Köszönjük, a krumpli a pénztárnál várja.
2022. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Te fidesznyik vagy ugye? A munkavállalói jogok sárba tiprása a fidesz műve!Milyen nyavalygásról hadoválsz?Azok a szülők se különbek mint te akikről írtál!
2022. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3.


Közszolgátásról beszélünk.Nem egy gyárról.


Ne sztrájkolhassanak kedvükre.

2022. febr. 17. 18:52
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Abszolút pofátlannak tartom az időzítést. Jelentős béremelés után sehol nem sztrájkolnak.
2022. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
magasabb tanári fizetés -> többen akarnak tanárok lenni -> nagyobb verseny -> csak a jó tanárok kapnak munkát -> minőségibb oktatás -> nem kell neked tanítanod a gyerekedet és nyavalyognod.
2022. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
#6-os ne zavard össze a kérdezőt ilyenekkel :)))
2022. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

"A véleményemmel nem vagyok egyedül, 10-ből egy szülő, aki elégedett a pedagógusok munkájával."


És abból a kilencből hánynak jutott eszébe, hogy azért ilyen az oktatás, mert l ó f a s z t sem lehet keresni, és ezért aki csak tehette, már lelépett? Vagy a versenyszférában nem divat az ok-okozat belátása?

2022. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

"Ők sokkal könnyebben vannak, mint mi, akik a versenyszférában dolgozunk"- akkora a tanárhiány, hogy irigykedés helyett nyugodtan ki lehet próbálni, hátrahagyva a versenyszférát!


"Mellette, gondoskodnom kell a gyerekeimről, a bevásárlásról és minden egyébről."- a pedagógusoknak nincs ilyen gondja, ez csak a versenyszférában dolgozókat érinti, ugye...


"a kedves pedagógusok felületesen vagy sehogy sem oktatnak"- tanárhiány van, a pályán lévők meg túl vannak terhelve, ezért is tüntetnek, mert így nem lehet minőségi oktatást nyújtani!


"Legalább a gyerekekre vigyázzanak"- nos igen, a Fidesz is gyermekmegőrzőt akar csinálni az oktatásból, igazán színvonalas lehetsz te is, ha ezt támogatod...


"ameddig mi dolgozunk és ne sztrájkolgassanak"- a tanítás is munka, a sztrájk lényege pedig a nyomásgyakorlás, amivel másnak kellemetlenséget okoznak, hogy elgondolkodjanak mások is és történjen valami változás!


"A nehéz tárgyakból úgyis magántanár kell majd"- ha értenéd a sztrájk lényegét, akkor értenéd azt is, hogy elsősorban nem magántanár kell, hanem normális feltételek megteremtése a nívós oktatáshoz!


"Ha még erre sem képesek, akkor kár bármiféle erőforrást pazarolni rájuk."-Tessék kipróbálni, hiányszakma, te biztos jobban csinálnád!


"A véleményemmel nem vagyok egyedül, 10-ből egy szülő, aki elégedett a pedagógusok munkájával."- a gyerek anyag sem mindegy, az elsődleges közeg pedig a család. Egy mesterszakács elé ha büdös húst teszel le, hiába a szakértelem, abból nem lesz ínycsiklandozó ötcsillagos pörkölt...


5-ös válaszolóra is reagálnék!

Valóban jelentős emelés! Jelentősen meg kellett emelniük, hogy elérje a garantált bérminimumot a diplomás emberek bére! Szégyen!

2022. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Az érveid buták.


"Nálunk a rugalmas munkaidő nem azt jelenti,mint amit sokan hisznek,hogy bemegy az ember 9-re és fél 3-kor már lelép,hanem sok esetben túlórát."


A tanárok nagyjából mindennap túlóráznak, elég gyakori nálunk, hogy este 7-8-kor még a dolgozatokat javítják, válaszolnak a szülői e-mailekre, adminisztrálnak, nem csak hétköznap, hanem sokszor hétvégén is.


"Mellette, gondoskodnom kell a gyerekeimről, a bevásárlásról és minden egyébről."


Mert a tanár gyereke magáról gondoskodik? Vagy a tanárnál megvásárolják magukat a termékek, és hazasétálnak a boltból, vagy mi?


"Az előbbivel kapcsolatban, nekem külön tanulnom kell velük, esetleg elmagyarázni az anyagot"


Ez jellemzően nem a tanárok hibája, hanem a szar oktatási rendszeré, aminek a lényege az, hogy végtelen mennyiségű hülyeséggel tömi a gyerekek agyát. Meg azoké a gyerekeké, akik miatt nem lehet órát tartani, mert olyan primitívek, mint a majmok.


"A nehéz tárgyakból úgyis magántanár kell majd."


Bocs, ez a gyerek képességeit jellemzi, nem a tanárét.


Én sem kedvelem a tanárok, de amiket leírták, azok pont nem valid szempontok.

2022. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!