Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegek, ti a Mi hazánkot...

Melegek, ti a Mi hazánkot vagy a Fideszt gyűlölitek jobban?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Mi hazánkot
Fideszt
Egyiket sem, elfogadom őket így
31 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
A fasiszta MZP a leggyülöltebb.
2022. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyiket sem gyűlölöm, de jó lenne, ha nem használnának politikai eszközként.
2022. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
A teljes politikai elitet gyűlölöm
2022. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Mi Hazánkot azt szercsizem mer olyan cukik.
2022. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Én mindenkit utálok!


Béla, 50 éves, vérmeleg

2022. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem két, ismétlem két meleg ismerősöm is van, akik éveken át Fideszesek voltak, és a Covid vakcina miatt Mi Hazánkosak lettek, nem találtam logikát, hogy full melegként, miért Mi Hazánkos szimpatizánsok, ti se keressetek.
2022. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Gyűlöletről nem tudok mit mondani, viszont az áprilisi választáson a Mi Hazánkra fogok szavazni, mivel nem szeretnék oltásalapú társadalomban élni, amelyet - kimondva vagy kimondatlanul - mind a Fidesz, mind az Ellenzéki Összefogás támogat, egyedül a Mi Hazánk emelte fel a szavát a kötelező kísérleti Covid-vakcina és az oltásalapú diszkrimináció ellen.


35/F (meleg)

2022. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Vannak jobboldali homoszexuálisok is, azért mert homoszexuálisak már baloldalinak kell lenniük? képzeljétek el én Mi Hazánk szimpatizáns vagyok én sem értek egyet mindennel amit mondanak, de 100% ban úgyse lehet mindenbe egyetérteni! viszont 1 becsületes párt, pont ezért szavaznak rá sokan! és bármilyen hihetetlen de Toroczkai nem ítéli el a homoszexuálisokat! sőt! 1 videóban azt mondta hogy támogatni kell őket (nem arra gondolok amit a baloldal csinál) szóval szerintem teljesen érthető, bár meg kell mondani ez nem homofóbia hogy a szexualitása miatt kell balosnak lennie? kedves baloldal, ez nem homofóbia? mert szerintem az c: jó persze a melegek nagyrésze baloldali ami érthető, ha meleg lennék valszeg énis balos lennék! viszont attól még lehetnék jobbos is! végszóként: teljesen mindegy hogy kinek milyen a szexualitása, attól még szavazhat bárkire! Hajrá Mi Hazánk!
2022. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Igazából a náciknál már csak egy rosszabb van, a vakcinácik. A meleg társadalom már évezredek óta tűri a kirekesztést, jelenleg nem érzem hogy elvinnének valami táborba mert meleg vagyok, azt viszont szabad szememmel látom, hogy embereket visznek el, börtönöznek be, csak mert ki merik jelenteni, hogy szerintük nincs járvány, és az oltás veszélyes. Azt hiszem ez a fajta Gondolatrendőrség jelenti most a legnagyobb veszélyt a társadalomra nézve, ezért időlegesen félre tudom tenni hogy melegként némi atrocitást kell eltűrnőm, és a nagyobb jóért, a Mi Hazánkra szavazok, minél kevesebb szavazatot kap az oltáshívő társaság, annál kisebb az esélye hogy egy elnyomó diktatúrát építsenek ki.
2022. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A melegek mióta alkotnak külön társadalmat, akiknek évezredek óta kell tűrniük?

Vagy az alacsonyak, kövérek, skizofrének, pajzsmirigy-túlműködésesek, vörösök, rákosok, kopaszodók is külön társadalmat alkotnak, akiket évezredek óta diszkriminálnak?

2022. febr. 15. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!