Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter hazaáruló?

Márki-Zay Péter hazaáruló?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 22:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
MZP nem lehet hazaáruló, mert nem magyar
2022. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

De mégis van jó pár év, amivel nem tud elszámolni, ahogy néztem a neten felelhető adatokat, amiatt nekem fura úm. És az is, hogy erre egyáltalán nem reagált, sehol, pedig néztem és valamiért mondhatni rossz érzésem van, ami sajna v. sem, de általában beszokott igazolódni.

Emiatt nem tudom hova tenni

2022. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

MZP nem hazaáruló, csak egy kicsit ügyetlenül nyilatkozgató politikus.


Aki hazaáruló, az az, aki közvagyont lop és főleg az ország építését szolgáló EU-s pénzalapokat lopja, és a lopott pénzekből felvásárolja pl. a balatoni szállodákat meg gyakorlatilag a fél Magyarországot, miközben az ország csúszik lefele gazdaságilag, és aki csak teheti, külföldre menekül.


Lehetett volna ebből az országból egy dinamikusan fejlődő gazdaság, nem egy teljesen lecsúszott multi-gyarmat, harmadik világbeli összeszerelő üzem – ha a közvagyont és az EU-s pénzeket valóban arra fordították volna, amire kellett volna, pl. az oktatás fejlesztésére (kezdve a tanári fizetések megduplázásával, az oktatási rendszer modernizálásával, az egyetemek megerősítésével, a külföldi innovatív tőke idecsalogatásával stb.). De nem. Itt teljesen felesleges stadionokra, hótt felesleges úrhatnám beruházásokra, teljesen érdektelen vadászati "világ"kiállításra stb. tapsolták szét azt a pénzt, amit éppen nem loptak el.


EZ a hazaárulás, nem az, hogy egy kezdő politikus ügyetlenül nyilatkozgat.

2022. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne hazaáruló, azért mert kimondja az igazságot, hogy egy megfélemlített és megvesztegetett nép lett a magyar.
2022. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!