Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki oldalon tényleg...

Ellenzéki oldalon tényleg mindenki süket? Állítólag nem hallják az eredeti, vágatlan felvételen sem 0.11-nél, hogy Oláh Valakit mutat be Gyurcsány.

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 13. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Úgy látszik, már csak halláskárosult DK-ás nyugdíjasok támogatják Ferit.
Ezek tényleg be vannak gombázva.
Miről beszélsz, egyértelműen azt mondja, hogy Oláh Lajos. Igaz, még nem tettem be a hallókészülékem.
9 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez olyan mint amikor ilyen finn rock számok alá raktak be képeket, aztán tényleg héját meg mit tudom én még mit hallottunk, pedig nem is azt mondták.


Szóval ha azt akarod hallani, akkor úgy hallod, hogy Oláh Valakit, ha meg úgy áll a füled rá akkor Oláh-val akit. Rosszul hangsúlyozott szerintem és emiatt félreérthető.

2022. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, attól megnyugszol.
2022. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Tegnapig két és fél, mára már csak kétpipás elmebeteg, a mentális betegségeid mellé már egy fül-orr-gégészre is szorulsz.
2022. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Ti még mindig ezen vergődtök?
2022. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te vagy a meglehetősen süket, már nyelvtanilag se stimmelne az a mondat, hogy "Itt vagyunk Dr. Oláh Valaki ennek a választókerületnek a képviselője".
2022. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
1: De normális ember nem mutat be egy képviselőjelöltet úgy hogy dr Oláh. Ez maximum egy kórházsorozatban menne el. Ez ugyanazt bizonyítja, hogy nem tudta a nevét. Ami roppant égő.
2022. febr. 13. 22:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakadozik a hang. Egyébként 11 éve ott van a DK-ban, valószínűtlen, hogy ne tudná a nevét.
2022. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Engem az jobban érdekel hol van Völner vagyonnyilatkozatából 83 millió kézpénz?
2022. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7: az is valószínűtlen, hogy ne tudná kimondani, hogy "jó reggelt", de az se megy neki. "Jó rebbelt", mondja 0.05-nél. Nyilvánvalóan vagy az általános mentális állapota, vagy az aktuális alkoholszint volt a ludas.
2022. febr. 13. 22:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány egyértelműen azt mondja, hogy "Itt vagyunk Dr. Oláhval, aki ennek a választókerületnek a képviselője...". Ezt nehéz félre hallani, ráadásul annak nem is lenne értelme, hogy "Itt vagyunk Dr. Oláh valaki ennek a választókerületnek a képviselője...".
2022. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!