Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-k mennyit tesznek...

Az LMBTQ-k mennyit tesznek azért, hogy ők legyenek a kormány szemében a főellenség?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 21:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Tehát ugye nem sikerült forrást hozni, dobálózol az agymosott kormányod idióta kijelentéseivel. :) Milyen érdekes, hogy az emberek akik ott élnek nem találkoznak ezzel. Az is milyen érdekes, hogy könyörögnöm kell, hogy alátámaszd azt amit mondasz.


Mi a hazaárulás? Az, hogy hazudsz. Hazudsz arról, hogy érdekelnek a gyerekek, érdekelnek a jövő generációi és fontos számodra Isten és a család, miközben ha ez igaz lenne, akkor valóban harcolnál a gyerekekért: Az oktatásukért, a védelmükért, a szociális hálóért.

Azért, hogy senki ne tehesse pokollá egy gyermek életét, se otthon, se az iskolában, sehol.


Helyette idióta kitalált történeteket kreálsz a kormánnyal együtt, amit alá sem tudsz támasztani (vagy max úgy, hogy szándékosan ferdítesz, lásd korábban: "gyerek vallhatja magát más neműnek = hormonokkal tömik őket") és igazából telibe szarod, hogy milyen helyzetben vannak a magyar gyerekek és jövőjük.


Azt, hogy miért teszed ezt, miért árulod el a hazádat és a hazánk gyermekeit, azt nem tudom és nem is értem, talán legbelül te is bzi vagy, és mivel a szüleid rettentően elítélik ezt, és saját magadtól is rettegsz így egészségtelen módon és vakon üvöltöd a "család/isten" dolgot, miközben azokban a csodás kereszténydemokrata családokban verik, alázzák a gyerekeket. Talán veled is ezt csinálták, ezért nem akarsz róla tudomást venni :)


Foglalkozz csak tovább a más országokról kitalált mesékkel, addig én és a "degenerált " barátaim megpróbáljuk menteni az országunk állapotát.


Egyébként ha érdekel én családvédőként dolgozok mostmár 7 éve, a dolgom az, hogy ellenőrizzem és segítsem a problémás családokat, főként a gyerekeket. A körzetemben jelenleg egy 10e fős városban 294 nagyon problémás család él, erre vagyok egyedül, és itt próbálom kimenteni szerencsétlen gyerekeket az alkoholista/bipoláris/nárcisztikus szülők karmai közül. Csak, hogy nem tudom hova menteni őket, mert az intézet általában még rosszabb. Hozzátenném, hogy ezeknek alig a 10% roma, mielőtt ezt is felhoznád.


Tudod mennyit költ erre a szolgáltatásra a kormány, mennyi fizetést kapok ezért egy mesterdiplomával? Nettó 157e forintot. Havonta 20-25 családhoz jutok el, úgy hogy folyamatosan túlórába vagyok (amit nem is fizetnek). Tehát több mint egy év kell, hogy mindenkihez eljussak, sokszor már túl későn.


Gyerekenként így összesen 500 forintot költ havonta a veszélyeztetett gyerekek védelmére a kormány. Ennyit ér neked és a kormányodnak a "család, haza, szeretet". Ezzel szemben a nem létező, nagyrészt kitalált "nemváltoztató "hülyeségre több milliárdot szórnak lassan évek óta, és mi könnyes szemmel nézzük ezeket az összegeket, amikből épülhettek volna értelmes otthonok és adhattunk volna valódi jövőt a gyerekeknek.


Még mindig azt gondolod, hogy az legnagyobb baj, hogy egy 5 éves Skóciában eldöntheti, hogy melyik wc-be pisil?

2022. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kérdéseket, most nincs is kedvem hosszabb véleményt írni, de ezt mindenképp le kell írjam, mert úgy látom, hogy senki sem tette és zavarta a szemem. :D

Kárpátalja az nem Románia, hanem Ukrajna. Romániában Erdély és a hozzácsatolt Partium van.

2022. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!