Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy zajlik majd április 3....

Hogy zajlik majd április 3. estéje?

Figyelt kérdés

Szerintem:

19 óra után a XI. kerületben tömött sorokban hőbörögnek baloldali nagymegmondó ifjak, akik függetlenül attól, hogy vasárnap van, nem értek rá napközben elmenni, így megint túlnyúlik a választás.

Az RTL élőben ostorozza a kormányt, hogy nem szervezték meg rendesen a választást, amiért még mindig sokan állnak sorban.

Hurrá hangulat és derűs arcok nyilatkoznak az ellenzéknél.


22 óra körül jönnek az első adatok, Budapesten tarol az ellenzék, a vidék narancssárga színekben úszik.

22:30-kor Orbán Viktor bejelenti, hogy Győztünk!, majd Semjén Zsolttal eléneklik a Kossuth-nótát.

Az ellenzék lassan magához tér és ki kell állnia: MZP bejelenti, hogy a választási rendszer miatt nem tudtak nyerni.


Márki-Zay átmegy Partizán Marcihoz és élőben dühöngik ki magukat a csúnya elnyomó rendszeren. Gyurcsány külön sajttájt tart, amin MZP-t és kijelentéseit teszi felelőssé az eredményért. Jakab a bukása előtti utolsó interjúiban is veszett pitbullként értékeli a helyzetet.


A balliberálisok elkezdenek minden létező Facebook-csoportban rinyálni, teleírják a Pesten hallotam-ot, hogy "Ennek az országnak annyi", "Kész, vége, kínai-orosz gyarmat lettünk", egyesek pedig a repjegyüket posztolják ki.

A Budapest Pride Facebook oldal feketére cseréli a profilképét.

A 20 éves MZP-fanok "megrohanják" a Fidesz-székházat, a Telex pedig forradalomként közvetíti a 80 fős tüntetést. Megunják, hazamennek, másnap úgyis meló meg egyetem.



2022. febr. 10. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
21:00: álmodik a Nyomor, hogy Adyt idézzem.
2022. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 peca1000 ***** válasza:
35%

Ahogy a kérdező felvázolta :)


Nagyjából az lesz.

2022. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
én itt fogok hahotázni a sok vinnyogó libbanton, ezt a kérdést is eltettem ama figyeltek közé, találkozunk majd, addig is marad a lepontozás mint egyetlen örömötök
2022. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A sok vodka tudatmódosító.
2022. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Orbán Viktor repülőgépen menekült az országból.


Délután - úgy öt óra felé - a Hungária-szállóban székelő szovjetház körül fölrebbent egy repülőgép, átrepült a Dunán, a Várhegyen, s merész kanyarodással a Vérmező felé tartott.


A gépet maga Orbán vezette.


Alacsonyan szállt, alig húsz méter magasságban, úgy hogy arcát is látni lehetett.


Sápadt volt, borotválatlan, mint rendesen. Vigyorgott az alant álló polgárokra, s vásott kajánsággal, csúfondárosan még búcsút is intett egyeseknek.


Zserbókat vitt, melyekkel teletömte puffadozó zsebeit, aztán ékszereket, drágaköveket, templomi kelyheket, sok más egyéb kincseket.


Karjairól vastag aranyláncok lógtak.


Egyik ilyen aranylánc, mikor az aeroplán magasba lendült, s eltűnt az ég messzeségében, le is pottyant a Vérmező kellős közepére, és ott egy öreges úr, régi krisztinai polgár, adóhivatalnok a Várban, a Szentháromság téren, valami Patz nevezetű - Patz Károly József - meg is találta.


Legalább a Krisztinában ezt beszélték.

2022. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!