Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP április 4-én megy a böribe?

MZP április 4-én megy a böribe?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért menne? :D

Orbán meg a sleppje fog menni.

2022. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Remélem a nagyurad (o.) fog odakerülni. Tudtommal Márki-Zay-nak nincsenek strómanjai, illetve milliókat sem csaltak el. :D
2022. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Mit követett el? Mondj egy valamit legalább.
2022. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért, Orbán mit követett el? Mert érdekes módon őt mindenféle bizonyíték nélkül bebörtönöznétek. Szóval ha a Fidesz nyer, akkor miért ne lehetne MZP-t bedugni egy cellába?
2022. febr. 7. 14:10
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

"Miért, Orbán mit követett el? Mert érdekes módon őt mindenféle bizonyíték nélkül bebörtönöznétek."

Érdekes módon ilyet sem mondott MZP. Nézd vissza pl. a tv vitákat, egyedül Jakab kardoskodott mindenki azonnali bebörtönzésével, meg is lett az eredménye, már az előválasztás első fordulójában kiesett. A többi jelölt egyértelműen azt állította, hogy feljelentéseket fognak tenni, és majd a bíróság dolga eldönteni a továbbiakat.

2022. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

"Orbán mit követett el?"

Pofátlanul lop. És jöhetsz most azzal, hogy Polt Peti "független" ügyész nem talált semmi ilyet, de nem is keresett. Elios ügyből sem lett semmi, hiába adott át az OLAF egy vádiratra elegendő bizonyítékot készen.

2022. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: Jogilag hogy kapcsolod hozzá Orbánt az Elios-ügyhöz? Tudtommal ott Tiborcz nevén van a cég, szóval neki lenne félnivalója.
2022. febr. 7. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem megy!

Ő ugyanis a politika szemétdombjára fog menni április 3 án, esetleg 4- én...

🧡🧡🧡

2022. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2022. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Tiborcz a veje, hát "persze", hogy Orbánnak köze sincs hozzá. :D

Az is hülye, aki ezt elhiszi.

2022. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!