Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy zajlik majd április 3....

Hogy zajlik majd április 3. estéje?

Figyelt kérdés

Szerintem:

19 óra után a XI. kerületben tömött sorokban hőbörögnek baloldali nagymegmondó ifjak, akik függetlenül attól, hogy vasárnap van, nem értek rá napközben elmenni, így megint túlnyúlik a választás.

Az RTL élőben ostorozza a kormányt, hogy nem szervezték meg rendesen a választást, amiért még mindig sokan állnak sorban.

Hurrá hangulat és derűs arcok nyilatkoznak az ellenzéknél.


22 óra körül jönnek az első adatok, Budapesten tarol az ellenzék, a vidék narancssárga színekben úszik.

22:30-kor Orbán Viktor bejelenti, hogy Győztünk!, majd Semjén Zsolttal eléneklik a Kossuth-nótát.

Az ellenzék lassan magához tér és ki kell állnia: MZP bejelenti, hogy a választási rendszer miatt nem tudtak nyerni.


Márki-Zay átmegy Partizán Marcihoz és élőben dühöngik ki magukat a csúnya elnyomó rendszeren. Gyurcsány külön sajttájt tart, amin MZP-t és kijelentéseit teszi felelőssé az eredményért. Jakab a bukása előtti utolsó interjúiban is veszett pitbullként értékeli a helyzetet.


A balliberálisok elkezdenek minden létező Facebook-csoportban rinyálni, teleírják a Pesten hallotam-ot, hogy "Ennek az országnak annyi", "Kész, vége, kínai-orosz gyarmat lettünk", egyesek pedig a repjegyüket posztolják ki.

A Budapest Pride Facebook oldal feketére cseréli a profilképét.

A 20 éves MZP-fanok "megrohanják" a Fidesz-székházat, a Telex pedig forradalomként közvetíti a 80 fős tüntetést. Megunják, hazamennek, másnap úgyis meló meg egyetem.



2022. febr. 10. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Bemegy a Fideszes azt megírja előre a forgatókönyvet.

A parasztoknak meg egy zsák burgonya.

2022. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Sör lesz, meg valami jó kaja.
2022. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Te most az üzenet első felében 2018-at írtad újra. Egészen más állapotok voltak akkor, és más okból és okból mentek az emberek szavazni. Nekem inkább 1988-89 érzésem van.
2022. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Te már ne olvass több origót, megártott.
2022. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem:

Viszonylag alacsony reszvetel kb 5.5 millio


Mi hazank siman bejut listan

Osszefogas szuken de megszerzi a legtobb parlamenti helyet

A fidesz kb 18 hoz kepest elveszti a szavazoi 1/3madat listan kb 2millio szavazatot szerez.


A fideszesek csalast kialtanak hiszen a szazadveg nem ezt merte, amerika beavatkozott. Novak Katalin koztarsasagi elnoke Orbant keri fel kormany alakitasra.


Meszaros elhagyja az orszagot Marbellara koltozik csaladostul.

2022. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Ne igyál annyit, kérdező.
2022. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
20:20: ez az a forgatókönyv, mikor Fidesz-Mi Gatyánk koala alakul. Így Lőrinc barátnak nem kell sehová sem mennie.
2022. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb ez lesz, de nem rohan meg senki semmit.
2022. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

0, Atombiztos Viktorta győzelem, ismét, határon innen, és túl;

1, Délutánra már az ellenzék is kormányra kerül, aztán 22.00-ra kiderül, hogy mégsem...;

2, 21.00h.-ra körvonalazódik, hogy veszít Traktorovics, majd érdekes módon 21.15-kor már gyűlik a tömeg, kukaborogatás, és a társai elkezdődik...

2022. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Fidesz 2/3

Pezsgőzés.

2022. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!