Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha MZP keresztény, ahogyan...

Ha MZP keresztény, ahogyan állítja miért engedné be a fundamentalista iszlám & egyéb migránsokat?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy úgyis 2-3 generáció mulva magyarok lesznek ezek az emberek. Biztos?

2022. febr. 10. 13:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%

#9.Az egyházról sok minden el lehet mondani, de hogy ne fogadnának be bárkit azt nem.

Csak vicces amikor a Fidesz mondja magát keresztény pártnak és mindenkit elitélnek, a kereszténység pont hogy nem erről szól hanem az elfogadásról.

Amiről most te beszélsz az a szélső jobb politikai nézet, mármint hogy ne fogadjunk be valakit mert más a vallása, meg mondanám úgy hogy primitív nézet mert valakit olyan dolog alapján ítélsz meg ami nem feltétlen mutatja meg az ember valódi személyiségét.

2022. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
74%

Erről már tegnap beszélgettünk, akkor sem voltál tisztában a kereszténység mivoltálval, most sem vagy.


De egy forrást dobj, különben már azzal is tévedsz, hogy kérdezel.

2022. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
Attól még lehet keresztény, a kereszténység nem kirekesztő.
2022. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
28%

Már ne haragudj de tegnap nem beszélgettél velem erről.

És tisztában vagyunk a kereszténységgel, elvégre keresztény családban nőttem fel és azért tanultam róla nem keveset.

Ha belépsz a templomba, alapvető az hogy mindenkit "testvérnek" kezelnek, a vallás lényege és erőssége az egység, és a történelem során is mindig az volt. Ha háborúba kellett menni, akkor is a vallási egység hozta össze őket pl. a keresztény háborúk idején is.


Forrást? Biblia, nem akasztottak benne sem fel ember azért mert iszlám volt...

2022. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
80%
Közben bocs 12-es, azt hittem a #7. -> #8-as gondolatmenetet visszük tovább, akkor tárgytalan, 14-es voltam.
2022. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
14 XD :D Igen, meglepődtem, hogy ki ez és miért válaszol a válaszomra:D Nopara
2022. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
20%

A kereszténység nem a buz_lásról meg a migránsok simogatásáról szól?


Igazi keresztények azok voltak, akik anno az oszmánok ellen harcoltak, visszavették a muszlimokról Ibériát.Az volt az igazi kereszténység.

2022. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Én meg már kezdtem azt hinni, hogy kereszténynek lenni= agymosott, kirekesztő, fajgyűlölővel, de lehet tévedtem...
2022. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
17, áh, végre van itt valaki, aki meg tudja ítélni mások hitét! 2000 éve várjuk, hogy újra eljöjjön!
2022. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

#17.Az már rég nem csak a vallásról szólt.

Hanem a kapzsiság, pénz, hatalomról ami sajna régen elég erős része volt a vallásnak.(amikor a hatalomért harcoltak egymással a pápák akár, nem volt mindig olyan fényes és szolid a kereszténység)

2022. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!