Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes szavazoknak alacson...

A fideszes szavazoknak alacsonyabb az IQ-ja?

Figyelt kérdés

En ugy vettem eszre, hogy tanult es ertelmes ember nem a fideszre szavaz. Rajuk kevesbe hat az agymosas, kevesebbet neznek TV-t, diplomas vegzettseguek.

A fidesz szavazotabora pedig tipikusan a panelbol szarmazo, alkoholizalo, meccsre jaro, szotyi evo proli, vagy a tipikus falusi "en jobban tudom mert hangosabb vagyok" bajszos pocakos mukas


2022. febr. 7. 20:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
83%
Semmi újat nem írtál. Minálunk már régóta egyszerűsített szavazás van. Ha bajszos, akkor míg Klárikánál aláírja az ívet, addig Mári lebélyegzi a szavazólapokat, beikszeli a fideszt és bedobja a dobozba. Ha nem bajuszos, akkor jeleznie kell, hogy pl. ’a sánta Pósa kutyája egész éjjel ugatott’, akkor a kutyapártot jelöli be Márika, ha káromkodik, mert ’megint büdös füstöt pöfékel a szomszédja kéménye’, akkor eddig Márika megkérdezte, hogy LMP, vagy Párbeszéd, de most egybevannak, írhatja majd az X-t a sokpártos rubrikába, meg minden más eseten is, és dughatja be a dobozba. Aki alapos, az aláírás után megkérdezi, hogy ’akkor, rendben vagyunk?’, egyébként csak elköszön. Egyszerű dolog ez a tipikusság.
2022. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!