Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes szavazoknak alacson...

A fideszes szavazoknak alacsonyabb az IQ-ja?

Figyelt kérdés

En ugy vettem eszre, hogy tanult es ertelmes ember nem a fideszre szavaz. Rajuk kevesbe hat az agymosas, kevesebbet neznek TV-t, diplomas vegzettseguek.

A fidesz szavazotabora pedig tipikusan a panelbol szarmazo, alkoholizalo, meccsre jaro, szotyi evo proli, vagy a tipikus falusi "en jobban tudom mert hangosabb vagyok" bajszos pocakos mukas


2022. febr. 7. 20:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
#7 És hogy a jó Istenbe tudtok állandóan nem magyar billentyűzetet venni? Nem te vagy az első aki ezzel jön, ti ilyenkor direkt szopatjátok magatokat? Rá van írva hogy milyen kiosztású, miért nem keresel magyart ha előre tudod, hogy magyarul akarsz írni?
2022. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Én így ismeretlenül, fidesz-szimpatizánsként benne vagyok, hogy mérjük össze az iq-nkat, mondjuk egy hivatalos Mensa-teszten.

Aztán kihirdetjük végeredményül, hogy az átlagos fideszes (én), vagy az átlagos ellenzéki (te) magasabb az iq-ja.

2022. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%

12


Fideszes vagy? AKKOR A TESZTET IS ELCSALNÁD! :D

2022. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
:)))))
2022. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
13. veled is összemérem, ha ettől jobban érzed magad 😄
2022. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Azert mert a boltban csak ilyen volt hattervilagitassal
2022. febr. 7. 21:25
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Inkább lenne magyar, háttérvilágítás nélkül...
2022. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ezek szerint nyugat-Magyarországon többségében alacsony az emberek IQ szintje, kelet-Magyarországon meg a nyóckerben meg magas.
2022. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#1 miért feltételezed, hogy Magyarországon él? Lehet, hogy vakíróbajnok a kérdező, csak Angliában él, és a különböző kiosztás rontana a versenyidején. 🤷‍♀️
2022. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen, te, akinek olyan magas az IQ-ja, hogy még a billentyűzete is felvilágosult lesz mellette, nem tudhatod mire jó az alacsony IQ. Nem foglal helyet, befér a szekrény alá, még a macska se férkőzhet hozzá, mert ahhoz alacsonyan van a szekrény alja. Még az se baj, ha elfelejtem magamhoz venni, ha szavazni megyek. Sőt, bizonyára összezavarodnék, már annyira elszoktam tőle.

Ha ismered Mukas öcsit, az ácsot, akkor miért írod, hogy bajszos, pocakos? Ösztövér, máshogy nem tudna úgy járkálni a tetőn, mint egy macska. És sose volt bajsza. Persze, igaz, nemigen csak egyedül ő van ilyen nevű. Azért, majd ha látom, megkérdem tőle, hogy kire szokott szavazni? Lehet, hogy direkt fogyózik, meg nem növeszt bajszot, nehogy látszódjék rajta, hogy Fidesz szavazó. Pláne tipikus.

2022. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!