Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elengedjük a kötelező "a...

Ha elengedjük a kötelező "a sas nem kapokod legyek után" szólamokat, ti örülnétek egy Márki-Zay Péter vs Orbán Viktor vitának?

Figyelt kérdés
Persze Fidesz szavazóként szinte kötelező leereszkedően legyintve kijelenteni, hogy MZP méltatlan Orbán Viktorral kiállni, de most ezt elengedve érdekelne a véleményetek.

2022. febr. 7. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, Fidesz szimpatizáns vagyok.
Igen, az Összefogás szimpatizáns vagyok.
Igen, Mi Hazánk szimpatizáns vagyok.
Igen, Kétfarkú kutyapárt szimpatizáns vagyok.
Igen, egyéb.
Nem, Fidesz szimpatizáns vagyok.
Nem, az Összefogás szimpatizáns vagyok.
Nem, Mi Hazánk szimpatizáns vagyok.
Nem, Kétfarkú kutyapárt szimpatizáns vagyok.
Nem, egyéb.
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de hívják meg rá Toroczkait és Kovácsot is, hogy legalább legyen min nevetni is.
2022. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Felesleges, nem áll ov érdekében és már unalmas. Bár lehet a plaját akció meghozza a gyümölcsét, sok reményt nem fűznék hozzá hisz ez előrébb juttatná mzp-t. Hajrá összefogás!
2022. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Az eddig "viták" és MZP eddigi ámokfutása alapján ez inkább egy szégyenletes és szánalmas esemény lenne.
2022. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Nem érdekel.
2022. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Nem érdekel."

Az összes kérdéshez kommentelsz, ami nem érdekel? :) Kb. 1800 kérdés jön a címlap szerint naponta, ha csak a fele nem érdekel, az egy naaaaagyon hosszú nap lehet számodra :D

2022. febr. 7. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
#5 nehéz a fideszes propagandisták élete 😁
2022. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
#6 de legalább tartoznak valahová és pénzt kapnak érte.
2022. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, jót lehetne röhögni az egyik idegbeteg, gyenge képességű jelöltön... felmosnák vele a padlót.
2022. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8-as jajaja,én is jót röhögnék Orbánon.
2022. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érdekesség: elvben több Összefogás párti ellenzi a vitát, mint FIdesz szavazó. Ez nekem elég különös, kicsit olyan, mint ha "látjátok, még az ellenzék sem akarja" jellegű Fidesz kommunikációt hallanám :)
2022. febr. 13. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!