Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utálom az MSZP-t. Egyetlen...

Utálom az MSZP-t. Egyetlen szót szeretnék csak tőlük hallani egy évtizeden keresztül: Elnézést. Ők nem érdemesek arra, hogy egyáltalán beleszóljanak a dolgainkba ilyen 8 év után. A képernyőt leköpöm ha MSZP-st látok a tévében. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 19:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
65%

Fidesz = MSZP, haverok, én mindkettőt egyformán utálom, egyik se jobb, mint a másik, csak másképp lopnak. Magyarországon nem tudok olyan politikusról, aki tisztességes lenne, legalábbis még egy se bizonyította, hogy az, tehát egységesen utálom mindet. Viktornak van miből eltartani a gyerekeit, én még 1-et se merek tervezni, pedig nem vagyok ám lusta. Az én LED tévém csak 35ezer Ft volt, de sokat gyűjtöttem rá, hogy ezt az összeget nélkülözni tudjam, mivel a régi hagyományos képcsöves amúgy is káros sugarakat bocsát ki, le akartam cserélni, hogy legalább az ne rontsa a szemem.

Műszaki cikket nem köpködünk, mert tönkremegy az elektronikája!

És ne kiabálj, ne védd az ördögöt, egyiket se, egyformák, akármit mondasz. Én politikusnak nem hiszek, politikusban nem bízok, szavazáskor a realitások talaján próbálok maradni, ez a politikában minimális, de legalább nem vagyok elvakult. Viszont az életemet nem a politika szerint fogom irányítani, mert nem tőlük kapom a fizetést a megélhetéshez.

2010. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
54%

Kérem szépen a moderátorokat, hogy fogják vissza a kérdezőt, és kapcsolják ki nála a CAPS LOCK írást, ha ő már képtelen erre. :-) Köszönöm előre is!


Kérdező, nem akarsz bevenni egy nyugtatót? Nagyon idegesnek látszol, nem lenne jó, ha szívrohamot kapnál a politika miatt.

2010. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

67

ha már csak Orbánkát tudod b*szogatni:

kb. az MSZP csendben (titokban) tette a "dolgát" ugye?

2010. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
56%

védi a fene az mszp-t, orbánka meg annyi amennyi ugyanolyan 0

Maga a kérdezn ő stílusa az ami a kocsisra emlékeztet, nem egy értelmes emberre

Igaza van az előttem szólónak, nyugtatót vegyen be és iktassa ki a caps lockot.

2010. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Roppant érdekes, hogy a stílussal van mindenki elfoglalva a tények amelyekről beszéltem azok mintha ott sem lennének. Na ennyit az emberekről általában ! A lényegi elem az amit leírtam nem az, hogy milyen stílusban adtam elő. Az, hogy a stílust kritikával illetik, az nem zavar, az IS természetes, de hogy közben a lényegi, tényadatok amelyek VALÓBAN megvilágítják, hogy az MSZP mekkora kárt okozott az országnak, az ismét, újra nem veri ki a biztosítékot senkinél. A stílus annál inkább !


Röhej ! Az jobban zavarja őket, hogy egy ismeretlen senki milyen stílusban beszél, de ahhoz venni a fáradtságot, hogy picit elgondolkodjanak azon amit leírtam arra már nincs intellektuális fedezet mi ?


EGYETLEN ÉRDEMI VÁLASZ SEM ÉRKEZETT A LEÍRT - VALÓBAN DRÁMAI JELENTŐSÉGŰ - TÉNYANYAGHOZ AMIRŐL ÍRTAM !!!


SZOMORÚ ÉS TRAGIKUS, HOGY AZ EMBEREK A STÍLUSRA FIGYELNEK AMIKOR ÉPEN ARRÓL VAN SZÓ, HOGY A GYURCSÁNY KORMÁNYOK MINTEGY 2 000 000 000 000 FORINTTAL CSÖKKENTETTÉK A 8 ÉV ALATT AZ ORSZÁG ÁLLAMHÁZTARTÁSÁT DILETTÁNS ÉS SZÁNALMAS POLITIKÁJUK MIATT !!!


EZ NEM VERI KI A BIZTOSÍTÉKOT, DE A STÍLUSOM IGEN !!!


EZEN KELLENE GONDOLKOZNI KEDVES "EMBEREK" !

2010. szept. 11. 13:26
 36/40 anonim ***** válasza:

[link]


És ez mennyivel jobb???

2010. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
94%

Nincs türelmem végigolvasni az összes választ. Fáraszt a téma. Szerintem jó hosszú sugárban köpj a TV-re, de ne a képernyőre, hanem a drótok közé. Hátha megcsap az áram, aztán észhez térsz...


Menj el pszichológushoz, tedd rendbe az életed, hogy ne legyen szükséged bűnbakra, akit kedvedre gyűlölhetsz!

2010. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nálad beragadt a caps lock?

Milyen tényeeken alapuló adatokrül beszélsz?

Ami a hisztérika, idegbeteg fejedben megfogalmazódtak?

Tényleg menjél el dilidokihoz, előtte csak ajánlani tudom a sárga szobát

Ha ennyien mondjuk lehet el kellene gondolkodnod, hogy megtegyed...

2010. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Utolsó: sajnos színhazugság amit mondasz. Most mondom öreg:


2002 GDP arányos államadósság : 53 %

2009 - II - : 80 %


Ezt kapd ki ! Hogy lehet azt állítani ezek után, hogy a Fidesz ugyanolyan mint az MSZP ?


Még mindig ennyire nyalsz a Zsidesznek? Meg arra mit szólsz, hogy szerintük 47 ezer forintból meg lehet élni? :) Kétszínű párt mind a kettő nyomorék.

2012. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Istenem, de jó, hogy három évvel vagyok a kérdés feltevése után. Még belecsöppennék egy olyan komoly és javarészt értelmetlen politikai vitába, amelyben mindenki leköpdösne mindenkit, pártvita helyett személyeskedéssel lenne tele az egész.

Szóval. Egyetértek. És akárki akárhányszor diszlájkol, Fideszes vagyok! 2002-ben, 2006-ban, 2010-ben rájuk szavaztunk. Dolgozó, családos magyar középosztálybeliek vagyunk. A családunkban igen sok az olyan, aki véleményetek szerint komolyan megszívta. Orvos, tanár, vegyész, van állami és reálszférás dolgozó is, "kisember". Amit mi látunk, az az, hogy:

1) túlzottdeficit-eljárás alól kikerült az ország;

2) olyan a nyilvánvaló igazságokat, mint "a házasság két ellentétes nemű kapcsolata", az ország vezetői képesek az EU előtt is megvédeni,

3) nemhogy rosszabbul, de sokkal jobban élünk! Rokonom eljött egy multitól egy magyar céghez, ahol 2/3 annyit keres, mint azelőtt. Ott tart, hogy rezsicsökkentéssel (nem sajnálom a bankokat-energiaszolgáltatókat, bocs. Többek között az is számít, amit a számlán látok.), családi adókedvezménnyel gyakorlatilag majdnem annyi marad , mint azelőtt.

4) A sokat támadt médiatörvény. A média sokszínűsége nem csorbult, a HVG, Élet és Irodalom, Magyar Narancs ugyanakkora marhaságokat rikácsolhat, mint azelőtt. (Bár én nem olvasom őket, amikor igen, akkor meg sírva röhögök.) Semelyiket nem tiltották be.

5) És, hogy a kormány minden lépését, legyen az az embereknek kedvező vagy sem, meg tudja indokolni. Egy olyan szétforgácsolt, 80% adósságú országban, ahol az alacsony adókat hitelből finanszírozták, érthető, hogy felelős kormány nem fog még lazítani a szabályokon.


Tudom, hogy a MSZP-seknek, Együtteseknek, Jobbikosoknak nem tetszik, amit írtam. Azért a piros kezecske előtt nézzétek meg.

2013. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!