Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utálom az MSZP-t. Egyetlen...

Utálom az MSZP-t. Egyetlen szót szeretnék csak tőlük hallani egy évtizeden keresztül: Elnézést. Ők nem érdemesek arra, hogy egyáltalán beleszóljanak a dolgainkba ilyen 8 év után. A képernyőt leköpöm ha MSZP-st látok a tévében. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 19:47
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem pedig ugyanúgy nem hallgattátok meg ti sem őt. A válaszolók egy része biztosan nem olvasta el, amit írt, csak szajkózta a Fidesz a gazdagoknak kedvez dumát, ami szerintem például nem igaz. Fel nem tudom fogni miért nem lehet normális hangnemben elmondani azt, hogy mit kifogásolsz és azt értelmesen megvitatni. Szerintem ez lenne a politika fórumok értelme.
2010. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
93%

ha ez neked jó, csináld.

te tévéd, te lakásod, oda köpdösöl, ahova akarsz.


szerintem egyébként, függetlenül attól, hogy igazad van-e vagy sem, szánalmas.

2010. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
NINCS BENNE A BOKROS CSOMAG !!! ANNAK A HATÁSA NEM TART KI 4 ÉVIG !!!!!!!! AMÚGY MEG EBBEN AZ ESETBEN IS AZT EL LEHETNE MONDANI A FIDESZRŐL, HOGY LEGALÁBB NEM SZARTA EL !!! MERT 02-BEN AZ ORSZÁG JÓ ÁLLAPOTBAN VOLT !!!
2010. szept. 11. 00:17
 24/40 A kérdező kommentje:

Istenem !! Ennyi ostoba embert !!!!! Akkor, abban au időben NEM IS KELLETT AZ AUTÓPÁLYÁKAT A MAI ELSZÁMOLÁSI REND SZERINT FELVEZETNI AZ ÁLLAMHÁZTARTÁS KÖNYVEIBE !!!!!!!


SOK HAZUG BALOS SZEMÉT !!!!! AZ EU-BA TÖRTÉNŐ BELÉPÉS UTÁN KELLETT AZ SUTÓPÁLXÁKST SZEREPELTETNI ÚGYHOGY A FIDESZ NEM CSALT !!!

2010. szept. 11. 00:19
 25/40 A kérdező kommentje:

SOK HULE SZERENCSÉTLEN FLÓTÁS, AKI ENGEM NEVEZ MEGETETHETŐNEK !!!! EGÉSZEN BIZONYOS HOGY SOKKAL TÁJÉKOZOTTABB ÉS HOZZÁÉRTŐBB VAGYOK ITT A TÖBBSÉGNÉL. ÉPPEN AZON CSODÁLKOZOM, HOGY SÍKHULE TUDÁSSAL MEKKORA MARHASÁGOKAT ÍRTOK LE, AMIKOR MEG ÉN IGAZAT ÍROK, AKKOR ÉN VAGYOK A SZERENCSÉTLEN MI ????


98-02 KÖZÖTT MONOTON CSOKKENT A GDP ARÁNYOS ELADÓSODOTTSÁGUNK EGÉSZEN 2002-IG AMIKOR AZ MSZP ÁTVETTE A KORMÁNYZÁST. ONNANTÓL -PONTOSAN ONNANTÓL - UGYANEZ A MUTATÓ MEREDEKEN EMELKEDNI KEZD 53%-RÓL ÉS MÉG KONJUNKTÚRÁBAN - TEHÁT A VÁLSÁG ELŐTT - MÁR ELÉRI A 68-70 %-OT !!!! MIKÖZBEN AZ ÁLLAMADÓSSÁG EKKOR MÁR MEG VAN DUPLÁZVA ÉS A GAZDASÁGI NÖVEKEDÉSÜNK PÉNZÜGYI KONJUNKTÚRÁBAN 0-1%-RA APAD VISSZA !!!!! A 8 ÉV ALATT A RÉGIÓS ORSZÁGOKHOZ KÉPESTI GDP ELMARADÁSUNK 25% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1% -OS GDP AZ ÁLLAMNAK KB 60-80 MILIIÁRD BEVÉTELI NÖVEKEDÉST JELENT !!!!!! A 8 ÉV ALATT TEHÁT 25X70 MILLIÁRD BEVÉTELKIESÉSE VOLT AZ ÁLLAMHÁZTARTÁSNAK AMIT TŐLETEK SZEDTEK BE GYURCSÁNYÉK MEG A BAJNAIÉK TI NYOMORULT, SZÁNNI VALÓ, DROID SZARVASMARHÁK !!!! MINDEZT AZÉRT MERT TÉNYLEG ELKÚRTÁK !!! HÁT ELFELEJTETTÉTEK MIT MONDOTT GYURCSÁNY ELVTÁRS ? NA ABBAN IGAZA VOLT, HOGY KIVÉTELESEN NAGYON ELKÚRTÁK !! "NEM KICSIT, NAGOYN" - HÁT ERRE SAEM EMLÉKEZTEK ??? EZT IS CSAK ÚGY MONDTA A FERI, MERT ÉPPEN BAL LÁBBAL KELT FEL ??? HE ??? NOS, ERRE MONDTA FERKÓ, HOGY ELKÚRTÁK MAJD ADÓCSÖKKENTÉST HAZUDVA A VÉRES BŐRÖTÖKET NYÚZTA 6 ÉVIG MIKÖZBEN A GAZDASÁG NEM TUDOTT TALPRA ÁLLNI ÉS MIKÖZBEN AZ 1500 FŐS FOGLALKOZTATÁST HAZUDÓ HANKOKNAK 20 MILLIÁRDOS TÁMOGATÁST ADTAK AMI TÖBB MINT A FOGLALKOZTATÁS 70%-ÁT ADÓ KKV SZEKTOR ÖSSZES ÉRINTETTJÉNEK JUTTATOTT TELJES ÉVES TÁMOGATÁS !!!!!!


NEM ÉRTITEK MI, MÉG MOST SEM ???? IDIÓTA BARMOK !!!!


TUDJÁTOK EZT VADMARHÁK ????? NEM ENGEM ETETNEK MEG IDIÓTA BARMOK, HANEM FORDÍTVA: TITEKET ETETETT A MASZOP BANDÁJA ÉS MÉG MINDIG NEM ÉRTITEK , HOGY MICSIDA BRUTÁLIS ELMARADÁST HAGYTAK RÁNK EZEK A NYOMORULT PRIBÉKEK !!!!


ENNYIT RÖVIDEN. AKIT ÉRDEKEL LEÍROM EMAILBEN RÉSZLETESEBBEN.


ELKÉPESZTŐ, HOGY MENNYIRE TÁJÉKOZATLANOK VAGYTOK. A HELYETEKBEN MEG SEM MUKKANNÉK !!!

2010. szept. 11. 00:31
 26/40 A kérdező kommentje:

MIT TETTEK A KKV SZEKTORRAL AMI - MÉGEGYSZER, MERT NAGYON FONTOS ADAT - A FOGLALKOZTATÁS LEGALÁBB 70 %-ÁT ADJA MINTEGY 7-800 000 VÁLLALKOZÁSON KERESZTÜL ???


NEM TÁMOGATTÁK. HA CSAKA HANKOKNAK JUTTATOTT 20 MILLIÁRDOT A 800 000 KKV RÉSZTVEVŐNEK ADTÁK VOLNA - ÉS NEM EGY INGATLANPANAMÁBAN KÚRTÁK VOLNA EL, MINT AHOGYAN TÖRTÉNT - AKKOR HA CSAK MINDE 10. VÁLLALKOZÁS KÉPES LETT VOLNA A TÁMOGATÁS KAPCSÁN CSAK 1 EMBERT MÉG FELVENNI A CÉGÉHEZ AZ MÁR 70-80 000 FŐ FOGLALKOZTATÁSÁT JELENTETTE VOLNA !!!!!!


ÉS CSAK MINDEN 10. CÉGRŐL BESZÉLEK !!!! NEM 1500 -AT AMIBŐL JÓ HA A FELE MEGVALÓSUL ÉS ANNAK IS JÓ RÉSZE TÁVOLKELETI MUNKAERŐ ILL., MINT TUDJUK SZLOVÁK !!!!


VAGY A GENERAL ELECTRICNEK JUTTATOTT FOGLALKOZTATÁSI TÁMOGATÁS ÜGYE: MILLIÁRDOKAT KAPOTT A GE MAJD SZÉPEN KISZALADT AZ ORSZÁGBÓL A TÁMOGATÁSSAL EGYÜTT !!!!!!!


NA EZT IS A MSZP KORMÁNYOTOK BÍRTA CSINÁLNI !!!!


MEDDIG SOROLJAM ESZETLENEK ????? MEDDIG ????

2010. szept. 11. 00:36
 27/40 A kérdező kommentje:

AZ IMF-TŐL A HITELEKET MINDIG CSAK BALOS KORMÁNYOK VETTÉK FEL. 98-BAN ORBÁN ELSŐ DOLGA VOLT, HOGY KIRÚGTA AZ IMF-ET !!!! JÓL TETTE !! A PIACRÓL SIMÁN MENT A FINANSZÍROZÁS !!


MIKOR JÖTT BE AZ IMF MEGINT ????


AMIKRO GYURCSÁNYKÁTOK ELKÚRTA !!!!!! MEGINT EGY BALOS DILETTÁNS BANDA UTOLSÓ MENTSVÁRÁNAK BIZONYULT AZ IMF !!!!


TEHÁT ORBÁN KIRÚGTA EZEK MEG MINDIG VISSZAHOZZÁK !!!!

2010. szept. 11. 00:38
 28/40 A kérdező kommentje:

A KILŐTT SZEMEKRŐL ÉS ARRÓL HOGY EBBEN AZ ORSZÁGBAN MINDENKI FASISZTA VOLT AKI A CIGÁNY SZÓT KI MERTE EJTENIA S ZÁJÁN MÁR NEM SI BESZÉLVE !!!!


A FIDESZ -AKÁRMILYEN IS, EGYÉBKÉNT EGYÁLTALÁN NEM ROSSZ - MESSZE, NAGYON MESSZE A MI ÉRDEKEINKET KÉPVISELI MINDEN FRONTON ÉS:


É R T H O Z Z Á !!!!


ÉS NEM VAGYOK SEM FIDESZ TAG, SEM AKTIVISTA. AKI NEM HISZI FELVEHETI VEÉLEM A KAPCSOLATOT AZ EMAILEN KERESZTÜL. BÁRKINEK BEBIZONYÍTOM.

2010. szept. 11. 00:41
 29/40 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező én igazat adok neked, de a TV-m nem köpdösöm le politikusok miatt! Kérlek, hogy a jövőben kapcsold ki a Caps Lock-ot!

"HA GAZDAG VAGY, AKKOR FOGHATTAD A FIDESZ PÁRTJÁT, MERT A KISEMBER MEGSZÍVJA RENDESEN!!!!!!" érdekes a Fidesz fikázó MSZP hívők között volt az aki az LCD TV -jét nem köpné le (megjegyzem jogosan) na most akkor ki is a gazdagok pártja? :D

Figyeljetek, Magyarországon már nem vagyoni helyzet alapján szavaznak az emberek (talán sosem volt így), tehát értelmetlen a másik pofájába beleüvölteni, hogy gazdag így úgy amúgy! Mgejgyzemha az illető a vagyonát magának köszönheti, akkor a legkevésbé sem érdekel, de ha más hátán kapaszkodott fel, (esetleg más kárára) akkor semmi joga sincs prédikálni!


UI: semmi közöm a Fideszhez, mielőtt egy nagyokos a fejemhez vágná!

2010. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
55%

Kb. ilyen szinten is van Fidesz stílusa!

Inkább nem jellemzem mert akkor a szintre süllyednék le, és úgy érzem így a kocsisok beszélnek, és nem a caps lockon keresztül üvöltenek!

Amúgy meg a Fideszt is nyugi annyira lehet utálni, mint az mszp-t!

Csak valaki tovább is lát az orránál, és látja, hogy ugyanaz és nem az egekbe magasztalja drága Orbánkát

2010. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!