Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utálom az MSZP-t. Egyetlen...

Utálom az MSZP-t. Egyetlen szót szeretnék csak tőlük hallani egy évtizeden keresztül: Elnézést. Ők nem érdemesek arra, hogy egyáltalán beleszóljanak a dolgainkba ilyen 8 év után. A képernyőt leköpöm ha MSZP-st látok a tévében. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 19:47
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Utolsó: sajnos színhazugság amit mondasz. Most mondom öreg:


2002 GDP arányos államadósság : 53 %

2009 - II - : 80 %


Ezt kapd ki ! Hogy lehet azt állítani ezek után, hogy a Fidesz ugyanolyan mint az MSZP ?

2010. szept. 10. 20:53
 12/40 A kérdező kommentje:

Másképp mondva: abszolut értékben 2002 óta szoci kormányok MEG KÉT ÉS FÉL SZEREZTÉK AZ ÁLLAMADÓSSÁGOT !!!!!!!!!!!!!!


8 ÉV ALATT !!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 10. 20:54
 13/40 anonim ***** válasza:
50%
Azért én a Tv-t nem köpködöm, csak én szívnám meg :D De egyébként én sem vagyok MSZP párti. Soha nem szavaznék rájuk.
2010. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
9%
Ja és én nem utálom a Fideszt. Nincs okom utálni őket.
2010. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező! Bocs, de a 2002-es alacsonyabb államdósságban a Bokros csomag hatása is vastagon benne volt. A FIDESZ akkor szerencsésen rá tudott ülni az előző MSZP-kormány megszorításainak és rendcsinálásának eredményeire. Azzal együtt az tényleg csúfság, amit az MSZP az akövetkező 8 évben produkált.
2010. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
72%

KÉRDEZŐ TE TIPIKUS FIDELITAS VAGY, MEG SEM HALLOD AMIT MONDANAK, KI A FENE BESZÉLT ITT A GDP-RŐL????

ELŐZŐ VÁLASZOLÓ ÍRTA, HA GAZDAG VAGY, AKKOR FOGHATTAD A FIDESZ PÁRTJÁT, MERT A KISEMBER MEGSZÍVJA RENDESEN!!!!!!

2010. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%
Ide figyelj, te fideszhuszár, egy kicsit nyisd ki a szemed, és ne csak a fideszes híreket figyeld, hanem úgy mindenfélét. És egy kicsit nézz ki a villád ablakán azokra is, akik csak a járdaszigeteken tudnak nyaralni...
2010. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
30%
Hát, azért szerintem annyira rosszat nem mondott a kérdező hogy ilyen szavakkal illessétek.
2010. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
69%
A kérdező egyszerűen csak vak, és ugyanolyan könnyen beetethető, mint a magyar nép jó része... (sajnos)
2010. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%

Igazad van ,öreg vagyok! De én átéltem azt az időt. A statisztikával pedig mindent ki lehet mutatni,és mindennek az ellenkezőjét is.

Amúgy pedig meghamisították az adatokat! Nem vették pl. bele a költségvetésbe az autópálya-építés költségeit,így az államháztartási hiány szebb lett a valóságnál. Amikor Meggyesi is kihagyta,akkor feljelentették a magyar államot emiatt. Belekellett venni,és megemelkedett a költségvetési hiány! Védekezés: a Fidesz idején még nem voltunk tagjai az Úniónak! Ez nem csalás?

Csak az MSZP nem volt olyan okos,mint most a Fidesz,mert nem keresett csontvázakat és nem hozta azokat nyilvánoságra. Pedig biztosan talált volna akár százat is.

Aki egy picit is ért a számvitelhez,az tudja,hogy nincs olyan elszámolás,amiben ne lehetne hibát találni. A törvényenk nem egyértelműek,ezért mindenki úgy értelmezi,ahogy akarja! (Ezért tudnak adót csalni a vállakozók is) Arról az apróságról már nem is beszélve,hogy állampolgárként nem tudok az igazságról meggyőződni! Annak hiszek,akinek akarok!

Azért a teljesség igénye nélkül,néhány példa az általad annyira magasztalt Fidesz akkori gazdálkodásáról:

Mennyibe került az Erzsébet-téri gödör?

Mennyibe kerültek az M 5-ösön felállított,soha nem használt beléptető kapuk és azok lebontása?

Mennyi kárt okozott Torgyán papa mezőgazdasági miniszterként ?

Mennyit vesztett az ország az Állami Gazdaságok bagóért való eladásán? + A Magoszos gazdák (és OV felesége is) hány milliárt vissza nem fizetendő támogatást kaptak?

Vagy az autópálya építésen ki gazdagodott meg?

Az építő a Vízügyi Vállalat volt. Nem értett az útépítéshez,akidta egy alvállalkozónak,aki szintén nem értett hozzá. Ő is kiadta egy második alvállalkozónak,aki végre épített is. Ehhez pedig Orbán-papa kőbányájából szállították az alapanyagot.

Roppant gazdaságos lehetett így az autópálya építés!

Akkoriban volt egy olyan pletyka,hogy a Fidesz és az MSZP megegyezett egymással,hogy a hasznon osztoznak. Aki kormányon van azé 70%,az ellenzéké 30 %. Ha kormányváltás történik,akkor cserélnek!

Nem zörög a haraszt,ha nem fújja a szél.

De miért lopták el az Ezüst Hajó KFT számítógépét és okmányait azon az éjjelen,amikor a rendőrség másnap leakarta azokat foglalni! Honnan tudták a tolvajok,hogy mikor kell ellopni azokat!

Vagy egy apróság: vajon Orbán kifizette-e már a festőnek a 20 milliót a kormánya lefestésért? Gondolom,most másik festményt készíttett.

Továbbra is állítom,hogy a Fidesz éppenolyan,mint az MSZP és a többi Párt.

Te attól még dícsérheted a Fideszt,ha tetszik.

2010. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!