Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felháborítónak tartod, hogy...

Felháborítónak tartod, hogy MZP azt nyilatkozta, hogy szerinte van sok ostoba ember az országban?

Figyelt kérdés
Mennyire tartod felháborítónak ezt a szempontot tőle?

2022. febr. 5. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Felháborítónak és sértőnek tartom, szerintem nincs ostoba ember az országban
Nem tartom felháborítónak, szerintem is sok a buta ember, különben is akinek nem inge ne vegye magára
66 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
A legkevésbé sem. Sajnálom ha valakinek ez sértő, de ha egyszer így van.
2022. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez tény, a baj, hogy önkritikát viszont már nem gyakorol.
2022. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is van közel kétmillió fidder.
2022. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%
Úgy őszintén, nincs igaza? Az aljas magyaroknak csak az a duma emészhető amit orbán erőltet, de aki meg őszinte, próbálná felrázni az embereket az egyből szemétláda, provokatív... Mzp nálam nagyon pozitív benyomást kelt, gyerektelen, család nélküli, fiatalként, aki ebben a tetves koszfészekben semmire nem számíthat, de belőle előbb kinéznék több jót, mint orbánból a sok rosszat ugyebár.
2022. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
62%
Én diplomás vagyok és egyvalamit tanultam meg az életből : mindenki hülye! MZP is egyébként. Aki nem, az is az lesz!-👍
2022. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
26%
Politikus szájából ez sokkal inkább egy sértődött egoista gyűlölködés, mintsem tényközlés.
2022. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
Van és sajnos nem lehet mit csinálni velük mert vevőek és fogékonyak mások ostobaságára, misem jobb bizonyíték erre mint az országunk jelene.
2022. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
22%
Tegyünk tisztába valamit. Ha valaki elindul miniszterelnöknek, azért induljon el, mert MINDENKIT képviselni akar. Fideszest, ellenzékit, kommunistát, liberálist, és még sorolhatnám. Egy miniszterelnök-jelöltnek nem azt az üzenetet kell közvetítenie, hogy aki nem őt választja, az ostoba. Azt az üzenetet kell közvetítenie, hogy ő mindenkinek jót akar. Annak is, aki nem őt támogatja, vagy éppenséggel állba veri egy fórumon. Nem azért, mert ezt akarjuk hallani. Hanem azért, mert neki EZ A DOLGA. Nem az a dolga, hogy a sajátjain kívül mindenkit leostobázzon, hanem az, hogy mindenkit, feltétel nélkül egységesen képviseljen, még akkor is, ha nem ért velük egyet.
2022. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Felháborítónak tartom, hogy sok ostoba ember van az országban.
2022. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%

" Ha valaki elindul miniszterelnöknek, azért induljon el, mert MINDENKIT képviselni akar. "


Orbán is MINDENKIT akart képviselni?

https://www.youtube.com/watch?v=zShO0OvsZkE

2022. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!