Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók tényleg...

Ellenzéki szavazók tényleg nem értik mennyire jó a jelenlegi kormány vagy csak simán Orbán fóbia vezérli őket???

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy míg a kormány az elmúlt évtizedben megkönnyítette a polgári családok életet, helyrehozta a Gyurcsány korszak hibáit pl. stabilizálta a költségvetést, bevezetett számtalan jóléti intézkedést, CSOK, felújítási támogatás, nagy családos adókedvezmény, 13 havi nyugdíj, rezsi csökkentés, adó csökkentés, és számos hasonló. Míg közben a baloldal csak károgni nyavalyogni tudott. De említhetném a kerítést, az arany vásárlást, tankok és repülők vásárlását, autópálya építés felújítás, stb. Szóval számtalan szinte megszámlálhatatlan kedvezmény, fejlődés mellett stabil nyugodt kiszámítható életet biztosít ma Magyarországon mindenkinek.

Ennek ellenére semmi nem jó, és jószerivel semmi nincs az ellenzék programjában csak az hogy váltsuk le!

Tehát tényleg ennyire elvakultak vagy nem tudják mennyire jó dolguk van?



2022. jan. 21. 19:26
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
5%
Ellenzéki szavazóktól ne várj értelmes döntéseket.
2022. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
1%
21. Itt van például közvetlen előtted ez a balázska. És szerintem ő el is hiszi, amit ír.
2022. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
91%
En imadom Szajert éljen az eresz, a korrupció szimboluma
2022. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 a fidesz komcsi párt ***** válasza:
91%
Na de mivel is könnyítette a polgári családok életét? Ez engem is érdekel.
2022. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
95%

#21


Már nem azért de a fideszesek mondogatják, hogy miért háborgunk az euró árfolyamon, nálunk a forint a fizető eszköz...

Ha nem bírjátok megérteni, hogy az import árúkért euróban fizetünk ezáltal átszámolva drágábban vesszük, szóval azért hogy meglegyen ugyan az a fix haszon emiatt drágábban is adják el a terméket, akkor miről beszélünk??

Sok olyan alapvető dolog van amit egy középiskolás megértene, ha előbb elolvasnak pl egy közgazdasági könyvet, de egy átlag fideszes nem tud megérteni.

Nekem is sok olyan volt amiről tudtam, hogy az rossz. Majd kezembe vettem pár közgazdaságis könyvet, elkezdtem olvasgatni és amiket hoz negatív példáknak, hogy mi tudja összeomlasztani a gazdaságot, mi az amit nem szabad csinálni az konkrétan egy lista a fideszes tevékenységekről.

Aki nem hiszi kezdjen el közgáz könyveket olvasgatni és rá jön. Sokkal több téren csőd a fideszes irányítás. Pl nézzétek meg a lakás árakat. Míg nem volt csok, addig nem növekedett az ingatlanpiac. Hiába adnak kedvezményt, ha annyival drágábban lehet megvenni és a kedvezmény se érint mindenkit. Hiába adnak felújításra támogatást, ha sokkal drágább az alapanyag ár és a munkások is többet kérnek emiatt.

Amit kapunk segítség az tipikusan olyan, hogy az egyik kézzel ad, a másikkal elvesz.

2022. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
97%
Hol lehet pontosan utána nézni annak, hogy egy kormány "jóságát" milyen kritériumok alapján lehet megítélni ?
2022. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok.:

Teleírta az ellenzék a kérdést siralmakkal. Kérdésre persze nem adtak választ.

És igen tényleg sokkal jobban élek, élünk mint a Gyurcsány kormány idején.

Több a fizetésem kevesebb a kiadásom.

Nem kell nagy tudomány, nincs itt átverés vagy mágia.

Ha becsületesen dolgozom, nevelem a gyerekeimet akkor egyről a kettőre jutok.

Míg az ellenzék csak pusztít, uszít lázít. De ha már ennyire okos minden ellenzéki válaszoló lenne egy kérésem:

Mondjatok már egy valós program elemet ami nem csak arról szól hogy a fideszt le kell váltani. Olyan érdekel amit az a nagy eszű vezérétek szokott mondani pl. Hogy szem műtétre ki kell küldeni mindenkit Indiába… csak éppen legyen valami értelme…

Nos?

Van ilyen? …. Hm?

Mert megy a hiszti, hogy a Fidesz nem jó, meg a sok fideszes buta stb. De kérdem én milyen értelmes gondolat született az elmúlt 12 évben az ellenzéki térfelén? Olyan amire érdemes szavazni? Nem az érdekel hogy váltsuk le, meg a Fidesz hazudik, az Orbán lop. Ezt hallom eleget… értelmes megvalósítható program kellene amire érdemes figyelni és akar nyerni is lehet vele a választáson.

Mert nyilván most ennek nincs reális esélye… program nélkül nem nyer egy párt se, még akkor se ha minden elvet feladva szörny koalícióba lépnek, és jobbikos, dk-s, lmp-s, közösen szavaz pl. momentumos jelöltre is akár.


(Ez már önmagában is vicc ahogy az ex skinhead jobbikos elmegy es behúzza az x-et Cake Oliviorá :-))

2022. jan. 21. 21:21
 28/50 A kérdező kommentje:

A 25-ös válaszolónak a közgazdász könyvek lelkes olvasójának:

Fidesz rossz.

Gyurcsány jó.

Értem akkor hogy van az hogy eddig kivétel nélkül minden baloldali kormány a ciklus végére megszorító csomagot vezetett be, míg minden Fidesz kormány jóléti intézkedéseket?

Gondolom a könyveiben ez is le van írva?

Be kell zárni kórházakat, vasutat kell megszüntetni, rezsi árat és adót kell emelni, mert az a jó a dolgozó rétegnek.

Minimálbér emelés adó csökkentés, rossz…

Tényleg ennyire elvakult vagy?

2022. jan. 21. 21:34
 29/50 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, 3 ember írt hosszan érveket. Te nem reagáltál rá. Íme a Fidesz.
2022. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Tessék kérdező. Itt olvashatsz az ellenzék választási programjáról.


Várom a válaszod, amiben a kormányét mutatod. A STOP Gyurcsány, Soros, migráns, Brüsszel, LMBTQ nem számít.

2022. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!