Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak? Fidesz vagy...

Kire szavazzak? Fidesz vagy mi hazánk?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, jól emlékszem milyen szenvedéseket éltek át a szüleim 2002 és 2010 között és mennyivel magasabb életszínvonalon élhetünk ma 2022-ben. A hányinger kerülget azoktól az arcoktól, akiket az egyesült ellenzék soraiban látok, részemről egyik személy sem érdemel hitelt, ugyanaz a globális elit maradt azon az oldalon, illetve azon arcoknak a leszármazottjaik, a fiatalabb kiadásuk.


Vannak dolgok a fidesz politikájában, melyek természetesen zavarnak, magas a korrupció szintje, kialakult az uram-bátyám hűbér rendszer, jó magam is csak a fizetős egészségügyben juthatok igényes eü szolgáltatásokhoz, de mindez messze kevés ahhoz, hogy Orbán bukását kívánjam.


Ugyanakkor még nála is szimpatikusabb Toroczkai László, aki a virradat programjában olyan alapvetéseket fogalmazott meg, melyekkel maximálisan egyet tudok érteni, a munkásságának legmagasabb szintjét pedig számomra a globális elit összefonodásainak feltárása, a covid diktatúra háttérmozzanatainak és nyerteseinek felfedése volt, amelyet Orbán sosem tenne, mert az ország sajnos ki van szolgáltatva a globális elitnek.


a kérdés tehát, mi hazánkra vagy fideszre szavazzak tavasszal? esetleg érdemes megosztani a szavazatot, helyi jelölt Fidesz, országos lista, mh?


előre is köszönöm a válaszokat.



2022. jan. 20. 13:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
25%
Aki Toroczkaiék populista hanta-bantáit komolyan elhiszi, az tényleg menthetetlen...
2022. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

#21 Ez a te véleményed, én Orbán "hanta-bantáit" nem tudom már elhinni.


Ez meg az enyém.


Attól, hogy valaki mást pártol, attól még nem idióta, nem menthetetlen. Ugyanolyan ember akinek tiszteletben kell tartani a véleményét.

2022. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
36%

Amugy a Mi Hazank komolyan alternativa valaki számára?


Ok, oltastagadok. Nekik alapbol nincs sok eszuk. Homofobok: nekik Kura Dora valoban peldakep. Van meg rajtuk kivul valaki?


Minden masban inkabb csak nevetseg targyai, kodzonom szepen de nekem meg egy populista kormany nem kell

2022. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Ki oltás tagadó? Mit jelent ez a szó? Én is be vagyok oltva, Dúró Dóra is, egyszerűen csak a manipulatív módon kötelezett oltások ellen tiltakoznak, a józan ész nem azt diktálja hogy 5 éveseket oltsunk, mikor a 3x oltottak is ugyanúgy megbetedhetnek és fertőzhetnek.
2022. jan. 20. 19:26
 25/37 anonim ***** válasza:
23%

"24 éves vagyok, jól emlékszem milyen szenvedéseket éltek át a szüleim 2002 és 2010 között és mennyivel magasabb életszínvonalon élhetünk ma 2022-ben."

Tehát 4 évesen nagyon érzékelted a helyzetet.


2022-ben akkoris jobban élnél ha Feri maradt volna.


Megértem ha nem azonosulsz a baloldali ideológiákkal, de míg ezek az ideológiák megengedik azt, hogy akár szélsőjobbos lehetsz, Mi Hazánk ideológiája szerint aki nem ősmagyar az nemzetellenes akit ki kell toloncolni.

Hanyhatsz az ellenzéktől de a Mi Hazánkosoknak fix van mentális problémájuk. Legális fegyvertartás, oltásellenesség, a sok gyűlölködő megnyilvánulás felé mennek, és a valódi problémákkal nem foglalkoznak.


Azt az X-et akkor már húzd be a Fidesz mellé, ha valóban fontosabbak az elveid mint az országod sorsa..

2022. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

a mi hazánk nem náci párt, ez egy stigma, amit előszeretettel mindenki rájuk ragaszt, ezzel is diszkvalifikálva őket a politikai kűzdőtérről, feltételezésem szerint aki itt ócsárolja, nácizza a mihazánkot, arra nem vette a fáradtságot, hogy egy oknyomozó videóját megnézze Toroczkainak vagy legalább egy programpontját elolvassa a virradat programra.


2002-re nem igazán emlékszem, de 2010-re igen, és felteszem a kérdést, mégis hogy élnék jobban 2022-ben, ha a Gyurcsányékon múlt volna a házat is elvették volna a fejünk felül a chf hitel miatt. És hagyjuk már ezt az ősmagyar hülyeséget, a Toroczkainak is román állampolgárságú felesége volt, nekem meg orosz a barátnőm és mi van? Nem a nemzetiség a kérdés, hanem hogy az alapvető emberi együttélés szabályait és az őseinktől örökölt kultúrát tiszteletben tartsa az aki idejön. Ez egy orosz születésű embernek hidd el könnyebben megy, mint egy szírnek vagy afgánnak és most sem a rasszizmus beszél belőlem, egyszerűen másak a korán és másak a biblia alapelvei, amelyek a társadalmi együttélés alapjait lefektették.

2022. jan. 20. 22:47
 27/37 anonim ***** válasza:
88%

Én Torockait ott elveszítettem, amikor egy elég hosszú videósorozatot csinált arról, hogy milyen intézkedéseket tesznek annak érdekében, hogy a trianoni békediktátumot semissé nyilvánítsák.

Tegyük fel, hogy a párizsi békeszerződés nem írta felül a trinanonit, azaz még tényleg érvényben lett volna... mi célt szolgál?


Én eg ypárttól, egy politikustól azt várom el, hogy hatékonyan tegyen az országért. Amíg Torockai ilyen hülyeségekkel törődött, addig a viccpártnak titulált Kétfarkú Kutyapárt tereket, iskolákat, orvosi rendelőket újított fel, felszámolt pár önkormányzati intézményt, ami évi 3 óra munkárt milliós fizetéseket kapott, és sokak számára elérhetővé tettek olyan pályázatokat, amiket eddig stikában elhallgattak és az egyetlen pályázó vitte el a lóvét évek óta.

Nem nagy dolgok ezek sem, de bőven több, mint egy rég nem hatályos, 100 éves törvény kergetése ad.


És az összehasonlítás alapja az, hogy az MKKP és a MH egy súlycsoport, mindkettő ez a 2-3 százalékos kategória.

2022. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
27, köszönöm a választ!
2022. jan. 20. 23:32
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk meg, hogy te kivel érts egyet? Akkor inkább ne szavazz!
2022. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a kétfarkú kutyapártra szavazz! Az a tuti!
2022. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!