Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy félreértelmezés...

Igaz, hogy félreértelmezés volt MZP-ék felmérése és valójában MZP vezet 64%-al?

Figyelt kérdés
Egyik barátom mondta, hogy MZP-ék megjelent közvéleménykutatása teljes félreértelmezés volt. A nyugatifényben olvasta Vásárhelyi Mária vagy ki elemzését, mely szerint félreértelmezték a saját felmérésüket. A Fideszesekre adott voksokat felcserélték MZP-ékre és a számok így értelemszerűen az hogy 64% szavazna MZP-re és az összefogásra míg a Fideszre csak 36%-uk. Ez a helyes értelmezés. Én viszont nem hallottam erről. Miért hallgatta el ezt a média?
2022. jan. 19. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Igen,biztos.😃😃😃😃😃
2022. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy az a 64% valójában 74%? Biztos nem értelmezték félre ?
2022. jan. 19. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

MZP egy vicc, mondom ezt úgy, hogy Összefogás párti vagyok.

A sok gyökér MZP-fanatikus megnyerette a választást Orbánnal... Előre borítékolható volt, hogy MZP a stílusával egyre több embert elfog veszíteni... Így is történt.

2022. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
2 a közvéleménykutatások nem ezt mutatják...
2022. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Demion ***** válasza:
21%

A fideszes közvéleménykutatók a fidesz előnyét mérik, az ellenzékiek az ellenzék előnyét, a többi szerint meg nagyjából azonos a támogatottsága a két oldalnak.


[link]


Ez inkább az ellenzék számára bíztató, mert ők még csak most erősítenek bele a kampányba, míg a kormány már hónapok óta nyomatja a propagandát és szórja a választási pénzt a nép közé (hitelből).

2022. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mi a szabadság bajnokai már meg is nyertük a választást, megnyugodhatunk, újra közel kerülünk az euhoz, nekünk már nincs is más dolgunk, mint élvezni a sikert. A választásra már el sem kell mennem, vagyunk így is épp elegen, hogy MZP nélkülem is nyerjen és miniszterelnök legyen.
2022. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Valójában már 164%-kal vezet, ő azt olvasta ki.
2022. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Még senki nem mérte - mert nem is nagyon leehet - hogy melyik egyéni körzetben melyik jelölt lehet a befutó.

pedig a választást a 106 egyéni mandátum sorsa dönti el, nem a 93 pártlistásé.


Mondjuk érdekes a táblázat, ami ma megjelent a Telexen az egyéni jelöltekről. Ahol a fideszes jelölt 2018-ban nem 50+% szavazatot kapott, az mind az ellenzéknek áll, de nyerhet a többiből is.

2022. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
egy kicsit uncsi már ez a vegődés
2022. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem érdekel, hogy ki mit nézett be esetleg.

Szerintem a Fidesz és Orbán Viktor vezet, nyilván szoros lesz az eredmény, de szerintem a Fidesz a mandátumok kb 55-60 százalékát behúzza és nyer.

Márki egyébként az én meglátásom szerint inkább szavazókat vesztett az utóbbi 1-2 hónapban, mint fordítva.

2022. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!