Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Márki Zay - Gyurcsány páros...

A Márki Zay - Gyurcsány páros vajon szerzett új szavazókat a fidesznek ?

Figyelt kérdés
Van aki ellenzéki volt de őket látva inkább a fideszre szavaz ?
2022. jan. 12. 00:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1-2-t.
2022. jan. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
"A Márki Zay - Gyurcsány páros ..." nem uj szavazot szerzett a Fidesznek, hiszen ha idaig szavaztam volna idaig is a Fideszre szavaztam volna ... ellenben a hajlott korom ellenere, en meg sosem mentem el szavazni. Most azt erte el ez a korabban emlitett paros, hogy eletemben eloszor befogok allni a sorba es behuzom az X-et a Fideszre, nehogy ezek a degeneraltak bekeverjenek az eletembe. Jol emlekszem a baloldali kormanyzasokra - koszonom, de az ellensegemnek sem kivanom.
2022. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Igen, pl engem.

Volt LMP szavazó.

2022. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseknél mindig eszembe jut, hogy hagyni kéne megrohadni ezt az országot a picsába, a gengszter vezetőktől kezdve, a saját orrukig sem látó választókig mindenestül.
2022. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"saját orrukig sem látó választókig"

Ezt kifejthetnéd.

2022. jan. 12. 16:22
 16/20 anonim ***** válasza:
14# Igen, fejtsd ki légy oly kedves:)
2022. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én még ellenzékibb lettem és a kutyapártra szavazok.

De nem azért, mert komolyan veszem a fidesz kampányhazugságait. Egyszerűen töketlennek érzem az ellenzéket. Így tőlem maradhat a fidesz, de szűküljön be annyira a mozgástere, hogy az ellenzék nélkül fingani se tudjon.

2022. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17

A fidesz mozgásterét 4 vagy 8 éve lehetett volna szűkíteni ha nincs nekik 2/3. Most már minden úgy le van zsírozva, hogy feles többséggel is lazán elkormányoznak négy évig. Aztán tudják szítani a feszültséget hogy az ellenzék miatt nem lehet semmit csinálni mert nem szavazzák meg.

2022. jan. 14. 20:38
 19/20 anonim ***** válasza:
Most is lesz még jelentősége, hidd el!
2022. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a fidesz legalább egy szavazót már szerzett az ellenzéknek.
2022. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!