Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Márki Zay - Gyurcsány páros...

A Márki Zay - Gyurcsány páros vajon szerzett új szavazókat a fidesznek ?

Figyelt kérdés
Van aki ellenzéki volt de őket látva inkább a fideszre szavaz ?
2022. jan. 12. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerzett.

Akkor már inkább maradjon a Fidesz, mint hogy privatizálják az egészségügyet

2022. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Engem az SZJA emeléssel győztek meg hogy a fideszre kell szavazni.

MZP persze bőszen tiltakozik hogy nem lesz emelés de a pártok mélyen hallgatnak. Ez nagyon rossz előjel.

2022. jan. 12. 00:15
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Mi mennyibe kerülne? És akinek nincs pénze?
2022. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
2010 óta Gyurcsány hozza a legtöbb szavazót a Fidesznek.
2022. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor Ferire nagyon vigyázni kell. Nehogy megfázzon.
2022. jan. 12. 00:24
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

"Engem az SZJA emeléssel győztek meg hogy a fideszre kell szavazni.

MZP persze bőszen tiltakozik hogy nem lesz emelés de a pártok mélyen hallgatnak. Ez nagyon rossz előjel."

Ne aggódj, bármit csinál vagy nem csinál az ellenzék, te fogsz találni legalább egyvalamit, ami miatt bebeszéled magadnak, hogy a Fideszre kell szavazni. Mellesleg ez a Fidesz taktikája idestova nyolc éve (2010-ben még nem, azért a választási győzelemért tényleg az égvilágon semmit nem kellett tenniük).

2022. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6

Amig az összefogás kiáll a korrupcióba keveredett jelöltek mellett addig nincs miről beszélni. Ezek is ugyanúgy fognak lopni mint azok. Akkor pedig én is saját pénztárcámat nézem.

Már bocs de jogállamiságból nem lesz a gyereknek mogyoróscsoki 30-án.

2022. jan. 12. 00:44
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

Ha szerinted "mindegyik lop" címén egyenlőségjel tehető minden eddigi kormány mellé, akkor nincs miről beszélni.

(de bezzeg a mogyoróscsoki 30-án...)

2022. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha mindegyik lop akkor arra szavazok amelyik több pénzt hagy az én zsebemben. Abból marad 30-ára is pénz mogyoróscsokira.
2022. jan. 12. 00:57
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk a több pénzed kevesebbet ér, az állami egészsegügyet nem szüntetné neg, bizonyitottan korrupt jelölt mellett nem állt ki és az SZJA brutális nagysága ellen beszélt, de sebaj. Mint tudjuk, az Origo és tsai szerint Moszkvában Moszkvicsokat osztogatnak...
2022. jan. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!