Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem érte el 12...

A Fidesz miért nem érte el 12 év alatt sem,hogy az egyszerű emberek normálisan meg tudjanak élni?

Figyelt kérdés
Rekord összegű áfát fizetünk,minden után adózunk,fizetésünk fele elmegy adóra.Aztán mégis nyomorognia kell az embernek,meg plusz munkákat kéne bevállalnia hogy meg tudjon élni.Még havi 200 óra munka mellett is.Egy csomó pénzt elszedtek az emberektől az elmúlt 12 évben és mégis 480 egy liter benzin vagy 500 egy kiló kenyér.Minimalber 133 ezer forint.2010 előtt Gyurcsány alatt szívtunk most a Fidesz alatt szívunk.Minket mindenki csak le fog húzni a következő 30 évben is?

2022. jan. 11. 15:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

"A Fidesz jóléti államot hozott létre....."


igen egy kleptokráciát maguknak.

2022. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
… jóléti állam Mészáros részére.
2022. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
71%
20 éve vagyok vállalkozó, Gyurcsány alatt is jól éltem, most is kiválóan. Talán csak azon múlott, hogy amikor kicsi volt a zsemlye, a pofámat is kisebben tartottam.
2022. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!