Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mikor lesz ez is bevezetve?

Ez mikor lesz ez is bevezetve?

Figyelt kérdés

A személyinél meg kell adni az újjlenyomatot, amit eddig nem kellett(mondjuk ezzel nincs gond) amivel igen, hogy már a kártyákban chip van, kérdezte a csaj, hogy akarom e majd aktiválni, mert ha igen akkor menjek majd vissza ha kész a kártya…🙄 Mondta azt is hogy lehet ez is kötelező lesz majd idővel…


Ezt a “nagyszerű” ötletet nem más mint a EjU találta ki?


Azt lehet tudni, hogy a kártyákat mikor akarják összevonni, mindegyiket, a bankártyával és csak azzal lehessen majd mindent is csinálni? Akinek nincs azt fel se veszik a munkahelyre/kirugják…


Erre majd jön az arcfelismerős pontrendszer, hogy ha nem vagy hűséges agymosott birka az új világrendhez akkor x bünti utána meg egyre nagyobb..


2022. jan. 10. 08:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#19 Csak azért érdekes hogy itt szinte mindig olyan akarja játszani az észlényt aki át lát a dolgokon aki a való életben életképtelen. A saját környezetében okoskodjon először s ne itt.

Amúgy attól hogy nem hiszek az oltóskonetókban nem jelenti azt hogy el is fogok menni a harmadikra, és ez fordítva is igaz.

2022. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%

#19 Köszönöm szépen, nem vagyok háromszor oltott agymosott.

Gondolom te sem, te csak a 200 Forintos Coop-os párizsit eszed amiben ki tudja mi van.

2022. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt csak úgy itt hagyom. Gondolom nem kell bemutatnom nektek a világgazdasági fórum elnökét, ugye?

2022. jan. 10. 15:15
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
#23 Amúgy szó nincs benne arról hogy irányítani akarnának a chippel, csupán arról hogy kommunikálni tudunk a digitális világgal.
2022. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Naná hogy valami szintén konetós baromságait linkeli....😂😂😂
2022. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Mindennek van vagy két oldala.

Rühellem ezt a sok kamerát, de amikor az exem azzal vádolt be, hogy (a már rég visdzadott kulcsommal) kipakoltam a lakását, nekem életmentő volt az alibik szempontjából.


A bank és személyi kártya sohasem lesz azonos.


Mindkettő alapelvét sérti.

2022. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az ujjlenyomatot NEM kötelező megadni, csak megadhatóak. Nem régen csináltattam új személyi igazolványt, ill. jogosítványomat is megújítottam.
2022. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!