Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lesz bevezetve? Védettségi

Hogy lesz bevezetve? Védettségi

Figyelt kérdés

Most kezdik majd a 16-17 éveseket oltani, ők is kapnak kártyát? Utána jönnek a többiek?


Tehát a kérdés, adott egy X éves, ősztől lehet az iskola is kérni fogja a certificate-et, vagy odáig nem jutunk el?


2021. máj. 1. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Oszre mar mindenki be lesz oltva ... osszel az elovalasztas lesz a slager es nem a covid.
2021. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ahhoz akarnia kéne mindenkinek első!
2021. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos hogy nem leszek beoltva.
2021. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom azokat is minek oltják.

Akkora egy kamu ez az egész, hogy az eszem megáll.

2021. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A tavaly tavaszi első itthoni halott óta volt 6 db lottóötös. Ha lesz időm átfutom a halottakat, de szerintem a 16-18 éves korosztályban valószínűleg nem volt ennyi halott, tehát ha tudnánank föladni lottót, akkor nagyobb esélyük lenne a főnyereményre, mint ebben meghalni. És már rebesgetik, hogy a csecsemőket is be akarják oltani, sőt, az állatokat is. Egy olyan vírus ellen, ami másfél év alatt bírt elvinni 3 millió embert, 90%ban fél lábbal a sírban lévőket. Mennyien is nőt a világ lakossága 1,5 év alatt? Úgy 120 millió fővel.
2021. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ősszel az iskola semmilyen certificatet nem fog kérni, mivel addigra jön az újabb hullám a vakcinarezisztens mutánsok miatt.

Ergó oltatni is felesleges magadat.

2021. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a kormány akar egy párszázezer munkanélkülit :)
2021. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Iskola nem fogja kérni, úgyanugy mint a munkahely sem kéri legtöbb helyen.
2021. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Én sem értem,hogy a 16-18 évesekkel mi a bánatot akarnak kezdeni.

Fèlreraktàk neki a Pfizer szàllítmànyt,holott lehet,több vevő lenne rá az idősebb korosztályban.

A 18 èv alattiakra a legkevésbé veszélyes ez a járvány. Az még oké lenne,ha beteg gyerekeket oltanának,még meg is érteném,de a többieket...

Mèg leszögezték,hogy 18 év alattiaktól védettsègit sem kérnek.

Na szóval,nem értem. Legalább ezt a korosztályt hagyják ki a cirkuszból.

Eszem megáll.

2021. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem olyan bonyolult a dolog hogy kicsi ésszel ne lehetne felfogni. Megpróbálok segíteni, hátha sikerül.

Kérdező

JÁRVÁNY VAN! Ez eddig remélem érthető, mert 1 éve vagyunk benne.

A járványban KORLÁTOZÁSOK VANNAK, mert csökkenteni kell annak esélyét hogy megfertőződjenek az emberek.

Erre a járványra NINCSEN GYÓGYSZER, ergo vagy szerencséd van ha megfertőződsz és nem halsz bele, vagy nincs szerencséd és súlyosan megbetegedsz, meghalsz. Többen vannak a szerencsések de ez nem vigasztalja az olyanokat, mint én, akinek családtagját vitte el a járvány, hogy a többiek életben maradtak. A járvány megfékezésére a VÉDŐOLTÁS maradt.

A korlátozásokat addig kellene fenntartani amíg a járvány veszélyezteti az embereket. Nem tudni ez meddig tartana. EZÉRT legalább azokat aki már védettek, mert kaptak védőoltást és sokkal kisebb rájuk nézve a járvány veszélyessége - legalább őket mentesíteni szeretnék a korlátozások alól. EZÉRT van a védettségi kártya, hogy ne kelljen mindennek zárva lennie még akár hónapokig.

Mivel a fiatalok is szeretnének menni strandra, moziba, egyéb szórakozóhelyekre, de ők éppen úgy veszélyben lennének a járvány miatt, ezért nekik is lehetővé teszik, hogy ha akarják akkor beoltathassák magukat.

A 16-18 évesek oltása egy LEHETŐSÉG amivel vagy él valaki vagy nem. Pont.

Amúgy beteg gyereket NEM OLTANAK.

2021. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!