Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják hogy Orbán...

Miért mondják hogy Orbán olyan mint Kim Dzsongun, amikor szerintem sokkal rosszabb?

Figyelt kérdés
Láttam Észak Koreáról egy dokumentum filmet és hát szerintem sokkal rossz politikai helyzet van ott mint itt
2022. jan. 9. 10:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért az kemény lehet, hogy mondjuk vakbél gyulladása van a 6 éves gyerekednek, erre oké beviszik kórházba, majd érzéstelenítés nélkül felvágják mert, honnan lenne nekik érzéstelenítő amikor embargó alatt van az egész ország ki tudja már hány éve?


Am 1 éve néztem egy doku filmet, hogy egy szemész orvos csapat hosszú huzavona után kapott belépési engedélyt az országba 1 hétre és ezalatt hány szürke hályog műtétet csináltak és adták vissza emberek látását.

Borzalom lehet ami ott van.

Mert amíg bólogatni, meg engedelmeskedni kell, addig oké az túlélhető...

De gondolj bele, hogy beteg leszel vagy balesetet szenvedsz akkor véged, mivel nincsen eü.

Vagy ha szerencsés vagy bevisznek és érzéstelenítés nélkül fognak felvágni, vagy mondjuk a kisgyerekedet.

Konkrét horror ami ott van.

2022. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!